Reklama

Przyprawy Knorr z linii Grill

Potrawy z grilla lubią przyprawy, są jednak w tym zakresie bardzo wymagające. Z jednej strony, nie możemy pozwolić, by każde mięso smakowało tak samo, z drugiej - trudno wynosić z domu na grilla mnóstwo torebek i słoiczków.

Nie bez znaczenia jest również czas poświęcony na właściwe dobranie przypraw, który nie zawsze przekłada się na oczekiwany efekt. Zaoszczędzimy sobie mnóstwo energii i dobrego nastroju, jeśli na sezon grillowy zaopatrzymy się w dedykowane kompozycje przypraw autorstwa szefów kuchni Knorr.

Przyprawy Knorr z linii Grill występujące w 3 wariantach: Karkówka, Żeberka oraz Pikantny Kurczak. Są to kompozycje wysokiej jakości suszonych ziół i przypraw, które w trakcie marynowania wnikają do mięsa. Nieprzypadkowo te dedykowane przyprawy powstały dla najbardziej popularnych na polskim grillu mięs. Co więcej, możemy być pewni, że każdy z wariantów został opracowany zgodnie z charakterem danego mięsa i każdy smakuje zupełnie inaczej. Karkówka idzie w parze z czosnkiem, cebulą, papryką oraz pieprzem. Aromatyczne żeberka najlepiej smakują z dodatkiem rozmarynu, oregano i tymianku. Pikantny kurczak dobrze czuje się w towarzystwie pieprzu cayenne, papryki, kolendry oraz czosnku i cebuli.

Reklama

Cena: 2,49 zł.


Styl.pl/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy