Reklama

Netflix na Wielkanoc. Co warto nadrobić i jakie nowości obejrzeć?

Produkcja science fiction oparta na powieści oraz kontynuacja popularnego serialu medycznego. Na tym jednak nie kończy się wielkanocna lista do obejrzenia na Netflixie. Platforma jak zwykle przygotowała ciekawą ofertę dla swoich subskrybentów. Sprawdź, co pojawi się nowego oraz co warto nadrobić.

Netflix na Wielkanoc - "Problem trzech ciał"

W Wielkanoc z pewnością warto nadrobić najchętniej oglądany obecnie serial Netflixa, którym stał się zaledwie po jednym dniu od premiery "Problem trzech ciał". To produkcja z gatunku science fiction opowiadająca o pięciu przyjaciołach-naukowcach, którzy dokonują różnych przełomowych odkryć. Niestety jedno z nich niesie ze sobą śmiertelne zagrożenie. Serial jest oparty na książce Cixin Lui o tym samym tytule.

Netflix na Wielkanoc - "Seks w wielkim mieście"

Z kolei w drugi dzień świąt wielkanocnych na platformie pojawi się kilka ciekawych nowości. Jednym z kultowych seriali, które dołączą do oferty platformy, jest "Seks w wielkim mieście". Widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie sześć sezonów przygód Carrie, Samanthy, Mirandy i Charlotte.

Reklama

Netflix na Wielkanoc - "Sherlock"

Kolejny hit, który zadebiutuje w serwisie jeszcze w święta, to "Sherlock". Pojawią się wszystkie cztery sezony serialu. W rolach głównych występują znakomici aktorzy - Benedict Cumberbatch jako Sherlock Holmes oraz Martin Freeman jako doktor Watson. 

Netflix na Wielkanoc - "The Good Doctor"

Jeśli wzięliście wolne, aby odpocząć nieco po Wielkanocy, warto obejrzeć również szósty już sezon "The Good Doctor", który swoją premierę będzie miał 2 kwietnia. To popularny serial medyczny opowiadający o pracy i życiu grupy znakomitych lekarzy. Głównym bohaterem jest genialny Shaun, który jest w spektrum autyzmu oraz ma zespół Sawanta.

Zobacz również: Najpopularniejsze seriale na Netflixie. Co obecnie lubimy oglądać?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy