Reklama

"Rojst" powróci z trzecim sezonem. Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z planu

Powrócą znani bohaterowie i pojawią się nowi. Co wiemy o "Rojst Millenium"? Netflix udostępnił niedawno pierwsze zdjęcia z planu trzeciego sezonu polskiego serialu. Wiadomo, jakich aktorów będziemy oglądać w najnowszej części produkcji. Na premierę trzeba jednak będzie jeszcze poczekać.

"Rojst" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat. Jakiś czas temu ogłoszono, że powstanie jego trzeci sezon. Teraz odsłonięto kilka tajemnic związanych z kolejną częścią produkcji.

Nowe i stare twarze w "Rojst Millenium"

Netflix opublikował kilka zdjęć z najnowszego sezonu, który będzie nosił tytuł "Rojst Millenium". Wiadomo, że na ekranach ponownie pojawią się bohaterowie grani przez Dawida Ogrodnika, Andrzeja Seweryna, Agnieszkę Żulewską, Magdalenę Różczkę oraz Łukasza Simlata.

W serialu pojawią się również nowe twarze. Do obsady dołączyła plejada polskich gwiazd - Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Filip Pławiak, Marianna Gierszewska, Michalina Łabacz oraz Konrad Eleryk.

Reklama

Czytaj także: Nowości od Netflixa na lipiec. Powroty hitów i polskie produkcje

O czym opowie fabuła trzeciego sezonu "Rojsta"?

Fabuła trzeciego sezonu ma skupić się na rozwiązaniu zagadek z poprzednich części. Wraz z pojawieniem się nowych postaci widzowie poznają również ich losy i związane z nimi tajemnice.

Netflix o nadchodzących odcinkach pisze w następujący sposób:

Pierwszy sezon "Rojsta" miał premierę w 2018 roku na platformie Showmax. Następnie został przejęty przez Netflixa, który trzy lata później nakręcił drugą część "Rojst ‘97". Wiele wskazuje na to, że na trzecią również będziemy czekać trzy lata, bowiem premiera "Rojst Millenium" jest zaplanowana na 2024 rok.

Zobacz również: Jak potoczą się losy bohaterów "Emily w Paryżu"? Lily Collins zdradziła szczegóły

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy