Reklama

Adam Małysz obronił pracę magisterską. Sypią się gratulacje!

Adam Małysz podzielił się w mediach społecznościowych informacją o tym, że udało mu się obronić pracę magisterską. Były skoczek narciarski jest bardzo szczęśliwy, a fani składają mu gratulacje. Co takiego napisał w opublikowanym przez siebie poście na Instagramie?

42-letni Adam Małysz ma na swoim koncie kolejne osiągnięcie. Tym razem nie chodzi jednak o sport, bo nasz "Orzeł z Wisły" obronił tytuł magistra. Swoim osiągnięciem były skoczek narciarski pochwalił się w mediach społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywny. 

Adam Małysz pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, często dodając na swój instagramowy profil nowe zdjęcia. Tym razem opublikował fotografię z Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. 

Sportowiec zapozował na tle baneru, zachowując przy tym środki ostrożności. Miał elegancki garnitur, ale nie zapomniał też o ochronnej maseczce. Fani gratulują Adamowi Małyszowi kolejnego sukcesu. 

Spójrzcie tylko, jakie dodał zdjęcie! 

Reklama

"Mam przyjemność poinformować was, że obroniłem swoją pracę magisterską na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej! Tym samym zyskałem tytuł Magistra! To był stresujący etap w moim życiu, który zakończył się absolutnym sukcesem. Jestem z siebie dumny i chciałbym zachęcić wszystkich do poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności" — wyznał Adam Małysz w swoim poście, pod którym szybko zaczęły pojawiać się komentarze. 

"Gratulacje Panie Adamie!!! Na naukę nigdy nie jest za późno" - napisała jedna z fanek skoczka i rzeczywiście, trudno jest się z tym nie zgodzić. Na pewno żona, reszta rodziny i przyjaciele są z niego bardzo dumni. 

My również gratulujemy! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama