Reklama

Reklama

Adele jeszcze bardziej schudła

Na to zdjęcie czekali wszyscy. Adele w końcu pochwaliła się fotografią, na której dokładnie widać jej nową sylwetkę. Artystka jest jeszcze szczuplejsza, niż przypuszczaliśmy!

Kiedy brytyjska piosenkarka Adele rozpoczynała swoją karierę, wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Wtedy zachwycała przede wszystkim głosem. Chociaż piosenkarka zawsze była atrakcyjną kobietą, nie dało się nie zauważyć, że jej sylwetka nieco odbiega od figur większości współczesnych gwiazd. 

Adele od samego początku była znana ze swoich kobiecych kształtów, które potrafiła podkreślić. Dlatego też wiadomość o jej spektakularnej metamorfozie wywołała w mediach niemałe poruszenie. 

Piosenkarka schudła za sprawą restrykcyjnej diety stirfood, która polega na spożywaniu dużej ilości produktów zawierających sirtuiny. Artystka na stałe zrezygnowała z fast foodów i napojów gazowanych. 

Reklama

Już pierwsze zdjęcia szczupłej Adele cieszyły się sporym zainteresowaniem. Jej fani nie dowierzali w to, co widzą. Jednak fotografia, którą wokalistka opublikowała na swoim instagramowym profilu z okazji 32 urodzin, z miejsca wzbudziła prawdziwą sensację. 

Zobaczcie sami! 

"Wyglądasz przepięknie!" 
"Jezus Maria, ile ona kilogramów schudła?!" - to tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem Adele. 

Nic dziwnego, bo filigranowa piosenkarka w znacznie dłuższych teraz włosach jest nie do poznania. Artystka zawsze budziła poruszenie, ale teraz robi to zarówno wyjątkowym głosem, jak i atrakcyjnym wyglądem. 

A wam, jak podoba się Adele w takim wydaniu? 
Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych.

Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele | gwiazdy | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy