Reklama

Reklama

Adele już ma nowego chłopaka?

Adele zaskakuje nas na każdym kroku. Ostatnio sporo się u niej dzieje. Chociaż fani z niecierpliwością oczekują na nową płytę, ona skupia się teraz na swoim życiu osobistym. Rozwiodła się, zmieniła dietę i schudła. Ostatnio w mediach zaczęły pojawiać się plotki jednoznacznie wskazujące na to, że może być zakochana. O co dokładnie chodzi?

Adele to jedna z najbardziej popularnych artystek na świecie. Jej przepełniona emocjami muzyka i niezwykły głos sprawiły, że zdobyła miliony fanów na całym świecie. 

Kiedyy o brytyjskiej piosenkarce zrobiło się głośno, jej wizerunek był zupełnie inny niż teraz. 

Wokalistka zawsze była piękną kobietą, ale dopiero niedawno udało jej się zrzucić zbędne kilogramy. Całkowicie zmieniła swój tryb życia, decydując się na dietę stirfood, która szybko przyniosła oczekiwane rezultaty. 

Ludzie na całym świecie nie mogli uwierzyć w metamorfozę Adele, która jest tak szczupła, że zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Jednak zmiana wyglądu to nie jedyna nowość w jej życiu.  

Kilka miesięcy temu Adele rozwiodła się z Simonem Koneckim. Para rozstała się w zgodzie i pozostaje w dobrych stosunkach. Owocem ich związku jest syn, Angelo Adkins. Niedawno piosenkarka sprzedała dom, w którym wspólnie mieszkali. 

Reklama

Wiele wskazuje jednak na to, że artystka już znalazła nową miłość. Świadczy o tym komentarz pod niedawno opublikowanym przez nią zdjęciem na Instagramie.

Zobaczcie sami!

Fani uważają, że coś musi być na rzeczy, bo raper Skepta skomentował nową fotografię Adele w dość sugestywny sposób, a ona odpowiedziała mu za pomocą emotek. 

"W końcu zdobyłem hasło do twojego Instagrama" - napisał pod jej zdjęciem artysta, a wiele osób spekuluje, że to nie może być tylko przyjaźń. 

Adele i Skepta znają się już od dłuższego czasu. Podobno od dawna kontaktują się ze sobą, opowiadając sobie, co nowego u nich słychać. Za jakiś czas na pewno okaże się, czy się spotykają. 

Myślicie, że są w sobie zakochani? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele | romans | gwiazdy | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy