Reklama

Reklama

Agata Młynarska pochwaliła się kolacją wigilijną i synem

Agata Młynarska jest dumna ze swojego syna i synowej. Prezenterka pochwaliła się wigilijną kolacją, przygotowaną przez młodsze pokolenie. Nie tylko wystrój robił wrażenie.

Agata Młynarska jest dumna z syna

Agata Młynarska jest szczęśliwą matką i babcią. Popularna prezenterka w 1984 roku poślubiła historyka, Leszka Kieniewicza. Para była małżeństwem przez dekadę, a z ich związku narodziło się dwóch synów - Stanisław oraz Tadeusz. Agata Młynarska ma także dwie córki, Sylwię i Alicję. Dziewczynki zostały adoptowane przez dziennikarkę. Ze związków swoich pociech doczekała się trzech wnuczek. To właśnie u najstarszego z synów prezenterka spędzała święta.Agata Młynarska zdaje się być bardzo dumna ze swojego syna Stanisława i jego żony. W tym roku to oni przygotowali kolację wigilijną. Prezenterka mogła odpocząć i nacieszyć się rodziną. Efektami starań młodej pary postanowiła podzielić się z fanami na swoim Instagramie.Agata Młynarska pochwaliła się kolacją wigilijną

Agata Młynarska pochwaliła się, jak udekorowane było mieszkanie i świąteczny stół jej syna Stanisława i jego żony Joanny. Na udostępnionych fotografiach widać choinkę średniej wielkości z czerwonymi bombkami i pierniczkami oraz stosy prezentów. 

Reklama

W podobnej kolorystyce został udekorowany stół wigilijny. Widać na nim czerwony obrus i białą zastawę dla dziesięciu osób. Na środku ustawiono stroik z gałązek świerku przyprószonych białą farbą i ozdobionych czerwonymi dekoracjami. Na talerzach gości ułożono czerwone mini jabłuszka i gałązki jemioły.

Prezenterka pokazała także świąteczne wypieki, które wyglądały jak z luksusowej piekarni. Widać było torty z kremem i kolorowymi owocami. Nie zabrakło także rodzinnych fotografii, na których widać syna Agaty Młynarskiej, jego żonę oraz córkę.  

Zobacz także:

Agnieszka Woźniak-Starak tak spędziła święta! Zaskoczeni?!

Kto nienawidzi świąt? Dla nich to najtrudniejszy czas w roku

Papież udzielił wywiadu. Wspominał święta w rodzinnym domu

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | święta gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy