Reklama

Reklama

Agata Rubik ma przepiękną matkę

Agata Rubik pochwaliła się niedawno zdjęciem, do którego zapozowała w towarzystwie rodziny. Na fotografii można zobaczyć między innymi matkę modelki, Jolantę Paskudzką. Jej uroda zrobiła wrażenie na fanach żony popularnego muzyka. Spójrzcie sami!

Agata Rubik i Piotr Rubik to jedno z najtrwalszych małżeństw w polskim show-biznesie. Dzieli ich 19 lat różnicy, ale to nie przeszkodziło im w stworzeniu silnej i stabilnej relacji. Żona muzyka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 

Często dzieli w mediach społecznościowych swoimi nowymi fotkami, na których widać, co aktualnie u niej słychać. Niedawno atrakcyjna blondynka zabrała swoją rodzinę na spacer. Nie zabrakło męża i córek, ale największą uwagę przyciągnęła przepiękna matka modelki. 

Fani nie kryli słów zachwytu w komentarzach. Nic dziwnego, przecież kobiety wyglądają zupełnie, jakby były rówieśniczkami. Jolanta Paskudzka mogłaby śmiało uchodzić za siostrę Agaty Rubik. 

Reklama

Spójrzcie tylko na to zdjęcie! 

"Ale ty masz Agatka piękną mamę", "Już wiem, po kim jest taka piękna córka" - pisali w komentarzach zachwyceni fani. 

Trzeba przyznać, że teściowa Piotra Rubika jest naprawdę piękną kobietą. Jesteście ciekawi, jak się dogaduje ze swoim zięciem? 

Okazuje się, że  muzyk ma bardzo dobry kontakt z matką swojej ukochanej, o czym niejednokrotnie wspominał przy okazji różnych wywiadów. 

Wiele razy mówił, że to osoba bezkonfliktowa i bardzo miła, a patrząc na powyższą fotkę, nie można chyba mieć wątpliwości, że również bardzo atrakcyjna. 

Jak widać, w show-biznesie można mieć dobre relacje z teściową! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | gwiazdy | Piotr Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy