Reklama

Reklama

Agata Wiśniewska. Jej pierwszej to się udało!

Szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w konkursie Top Model. Jako pierwsza modelka size plus Agata Wiśniewska dostała się do tego programu podczas 9 edycji.

To wymagało odwagi. Dziewczyny o pełniejszych kształtach, muszą stawiać czoła krytyce nawet w codziennych sytuacjach, ale kiedy chcą zaistnieć w mediach, mogą się spotkać z dojmującą falą hejtu. Ale Agata Wiśniewska postanowiła śmiało iść po marzenia. I udało się, dziewczyna dostała się do programu i wzbudziła powszechny zachwyt.

 Choć od krytycznych komentarzy nie powstrzymał się Marcin Tyszka, ale tym razem... to na niego wylał się gniew internautów. Choć Agata Wiśniewska nie dostała się do finału programu, dla polskiej edycji jej udział był przełomem. W amerykańskiej edycji  2008 roku zwyciężyła Whitney Thompson, ważąca w tym czasie 85 kg.

Reklama

Agata Wiśniewska nie tylko przełamała pierwsze lody. Nadal z sukcesem kontynuuje karierę w modelingu. Pracuje też w salonie sukni ślubnych, gdzie na co dzień stara się wspierać kobiety, by jak najlepiej czuły się w swoim ciele i nie pozwalały, by kompleksy zepsuły nie tylko najpiękniejszy dzień - dzień ślubu, ale też jakikolwiek inny dzień.

Zobacz również:

Joanna Cesarz. Zobacz więcej zdjęć

Iwona Zielińska. Zobacz więcej zdjęć

Ma 57 lat. Robi karierę jako modelka kostiumów

Kasia Struss: Macierzyństwo mnie zmieniło

Królowa Matylda. Prawdopodobnie najlepiej ubrana królowa

Elle MacPherson. 56-letnia modelka ma ciało bogini

Modelki plus size. To one zmieniają oblicze branży
***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Wiśniewska | Modelka plus size | Marcin Tyszka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy