Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży i jej mąż mają wspólne hobby. Co robią wieczorami?

Agnieszka i Grzegorz Hyży nie afiszują się ze swoim życiem prywatnym, jednak od czasu do czasu decydują się wrzucić do sieci wspólne zdjęcie. Niedawno znana dziennikarka pokazała, jak ona i jej mąż spędzają jesienne wieczory. Jesteście ciekawi?

Agnieszka i Grzegorz Hyży są małżeństwem już od pięciu lat, jednak stronią od medialnego szumu. Nie afiszują się w mediach ze swoim życiem prywatnym, które wolą zachować dla siebie. 

Rzadko publikują wspólne zdjęcia na Instagramie, jednak niedawno zrobili wyjątek, ucinając tym samym plotki o ich rzekomym kryzysie. 

Agnieszka Hyży opublikowała uroczą fotografię, na której widać, jak spędza czas, grają z mężem w... szachy. Od razu widać, że świetnie się czują w swoim towarzystwie. 

Reklama

"I tak powinno być. Spędzać wieczory z drugą połówką" - napisała w komentarzu pod zdjęciem dziennikarki jedna z jej fanek i trudno jest się z tym nie zgodzić. 

Spójrzcie tylko na nich! 

"Gambit i jego Królowa. Po prawie 7 latach we wspólnym biegu... od marca na dywanie. Od prawie roku pierwsze wspólne zdjęcie. Trochę nas mniej i w prasie i na instagramie. Tak bardziej poważnie, dla Nas, przy naszych wcześniejszych zajętościach zawodowych, to nowość, ale są też tego ogromne plusy w postaci serialowych maratonów („Gambit królowej”, kto widział ⁉️) Król Nocy nie na scenie, ale szachownicy. Uczę się, skupiam, zapalam świeczki, bardzo się staram i na razie... przegrywam - wyznała Agnieszka Hyży w opisie pod opublikowanym przez siebie zdjęciem, na którym widać, jak gra w szachy z mężem. 

Najwyraźniej bardzo spodobał się jej nowy miniserial "Gambit królowej", bo dziennikarka nawiązała do niego. Nic dziwnego, zdaniem wielu to jedna z najlepszych produkcji Netflixa! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Hyży | Agnieszka Hyży | szachy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy