Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela zmieniła fryzurę. Już tak nie wygląda!

Agnieszka Kaczorowska-Pela za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się nową fryzurą. Choć to tylko delikatne skrócenie włosów, to zmiana jest zdecydowanie zauważalna. Aktorka wyznała, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

Agnieszka Kaczorowska-Pela skróciła włosy

Agnieszka Kaczorowska-Pela w lutym 2020 roku zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury i obcięła aż 30 centymetrów włosów. Od tamtego czasu włosy odrosły i aktorka ponownie zdecydowała się na ich skrócenie. 

Aktorka opowiadając, co skłoniło ją do zmiany fryzury, przyznała, że to spore ułatwienie podczas zajmowania się małymi dziećmi, bo nie zawsze ma czas na ułożenie włosów.

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek. W 2019 roku została mamą Emilii, a dwa lata później przywitała na świecie córkę Gabrielę. 

Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela postawiła na klasycznego boba, który od lat nie traci na popularności. Zmiana fryzury zdecydowanie spodobała się jej fanom, bo jak sama przyznała, dostała mnóstwo miłych wiadomości.

Tego samego zdania, co internauci jest także mąż aktorki. Agnieszka Kaczorowska-Pela wyznała, że to właśnie jego reakcja była dla niej potwierdzeniem, że podjęła słuszną decyzję. 

Czytaj więcej:

Brian Austin Green zaręczył się? Fani mają dowody!

Wokalistka Bajmu w opałach! Postawiono zarzuty

Joanna Koroniewska zdradza co robi, gdy dzieci wychodzą do szkoły

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy