Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska przedstawia fałszywy obraz macierzyństwa?

Agnieszka Kaczorowska niedawno urodziła drugie dziecko. Maleńka Gabrysia od kilku tygodni jest już na świecie – otoczona miłością rodziców. Aktorka tuż po porodzie, wypowiedziała się na temat macierzyństwa w samych superlatywach. W przeciwieństwie do innych młodych mam z show-biznesu, nie ukrywających, jak trudny i wyczerpujący jest to czas, pokazuje jedynie blaski rodzicielstwa.

Agnieszka Kaczorowska wiele pracy wkłada w treści, które tworzy

Agnieszka Kaczorowska zyskała rozpoznawalność dzięki serialowi "Klan", w którym od wielu lat wciela się w rolę Bożenki. Aktorka jest obecna w polskim show-biznesie już bardzo długo. Na Instagramie śledzi ją ponad 400 tys. obserwujących. Artystka przyznaje, że działalność w social mediach jest dla niej ważna. Wkłada dużo wysiłku w to, by kontent, który tworzy, był dopracowany i ciekawy dla odbiorców. Na zdjęciach, zawsze prezentuje się nienagannie.

Agnieszka Kaczorowska rozpętała burzę!

Gdy aktorka była w zaawansowanej ciąży, wywołała kontrowersyjnym wpisem na Instagramie medialną burzę. Kaczorowska w poście rozpoczęła  dyskusję, na temat pojęć piękna i brzydoty w mediach społecznościowych. Influencerka na wstępie zaznaczyła, że uważa się za estetkę i nie podoba jej się rozprzestrzeniająca się w Internecie "modę na brzydotę".

To nie koniec sporu

Reklama

Post wywołał lawinę krytyki. Influencerki sprzeciwiały się słowom Kaczorowskiej, zaznaczając,  że naturalność w mediach społecznościowych zdarza się bardzo rzadko i jest niezwykle potrzebna. Ich zdaniem konsekwentnie publikowanie w sieci wyłącznie perfekcyjnych kadrów, zniekształca  obraz rzeczywistości.

Chociaż wydawało się, że medialny spór przycichł, po narodzinach drugiego dziecka, aktorka nadal ponosi konsekwencje swojego kontrowersyjnego wpisu.

Agnieszka Kaczorowska niedługo po narodzinach drugiego dziecka opublikowała  na Instagramie zdjęcia z rodzinnej sesji zdjęciowej. "Nasza kolejna dzielna lwica przyniosła ze sobą wielką falę miłości. I pływamy teraz w tym morzu spokoju, wdzięczności, pięknych zapachów, widoków, z totalnie miękkimi sercami" - podpisała rozczulające zdjęcia.

Fani zarzucają Agnieszce Kaczorowskiej fałsz

Nie wszystkim obserwatorom spodobały się fotografie, które zamieściła aktorka. Niektórzy w komentarzach dziwili się, że tak szybko po ciąży Agnieszka Kaczorowska wróciła  do regularnej aktywności w mediach społecznościowych. "Mam miesięczną córkę i 6-latke w domu. I to jest prawdziwy rollercoaster. Ciężko mi znaleźć 5 minut dla siebie, a co dopiero czas na zrobienie full make-upu i pozowanie do zdjęć. Trochę więcej realizmu, trochę mniej lansu pani Agnieszko" - możemy przeczytać.

Agnieszka Kaczorowska nie jest jak inne mamy z show-biznesu

To, w jaki sposób Agnieszka Kaczorowska przedstawia poporodową rzeczywistość, kłóci się z codziennością, o jakiej mówią inne, młode, sławne mamy. Zofia Zborowska - która niedawno urodziła pierwsze dziecko, tydzień po porodzie umieściła  na InstaStory zdjęcie, na którym widać, jak okłada, bolące od karmienia piersi, kapustą. Agnieszka Włodarczyk w postach skarżyła  się na problemy z laktacją. Maffashion pokazywała, jak bardzo zmieniło się jej ciało, po ciąży.  Z kolei Aleksandra Żebrowska wielokrotnie podkreśla, że macierzyństwo - mimo że piękne - wiąże się z nieprzespanymi nocami. Trudy rodzicielstwa w żartobliwy sposób ukazuje również Klaudia Halejcio.

Agnieszka Kaczorowska w przeciwieństwie do innych mam, do zdjęć zawsze pozuje w pełnym makijażu. Urodę młodej aktorki podkreślają starannie przemyślane stylizacje. To wywołuje sprzeciw użytkowników aplikacji, którzy coraz częściej zarzucają jej promowanie fałszywego, zniekształconego obrazu rzeczywistości.

Przeczytaj również:Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła. Hejt zamiast gratulacji

Kleszcze z Azji i Afryki w Polsce!

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama