Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska na zdjęciu z synkiem

Agnieszka Radwańska udała się na krótki odpoczynek nad polskim morzem. Z tej okazji postanowiła podzielić się z obserwatorami zdjęciem, na którym pozuje ze swoim synkiem.

Agnieszka Radwańska jako finalistka Wimbledonie uplasowała się na liście najlepiej zarabiających tenisistek wszechczasów. Uwielbiana przez Polaków sportowa gwiazda oficjalnie zakończyła swoją karierę tenisową w 2018 roku. Niecały rok temu na świat przyszedł jej synek, Kuba. Radwańska obwieściła wówczas, że chce skupić się już wyłącznie na życiu rodzinnym i poświęcić się wychowywaniu dziecka.

Ostatnimi czasy polska tenisistka udała się na wypoczynek nad polskie morze. Z tej okazji na swój Instagram wstawiła zdjęcie z synkiem, które wzbudziło zachwyt wśród obserwatorów. 

Reklama

"Z moim Skarbem"- napisała tenisistka. Jej pociecha wkrótce skończy rok. Agnieszka Radwańska od urodzenia synka nie pokazuje jego twarzy w mediach społecznościowych, jednak regularnie wstawia z nim zdjęcia, po których widać, że Kubuś rośnie jak drożdżach.

Choć fani tęsknią za jej sportowymi podbojami, dalej ją dopingują i choć tenisistka skupia się teraz wyłącznie na macierzyństwie, wciąż może liczyć na wsparcie i doping swoich fanów.

*** To może cię zainteresować ***

Iga Krefft poważnie chora! Na co cierpi gwiazda "M jak miłość"?

Madonna ma ciało nastolatki! A może oszukuje fanów? Spójrzcie na zdjęcia z łazienki!

Z czym łączyć róż, aby nie wyglądać jak dziewczynka z przedszkola? Królowa Letizia to wie!

Ołówkowa spódnica na lato? Ta tkanina to hit! Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska już je noszą 

Doda o swoich byłych. Nergal i Majdan w tarapatach? Co zdradziła podczas wywiadu?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy