Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk: Co robi chwilę przed porodem?

Agnieszka Włodarczyk odlicza dni do porodu. Jednak aktorka nie marnuje czasu. Wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych i zbiera serduszka od fanów. Co docenili tym razem?

Agnieszka Włodarczyk wyszła ze szpitala

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się pierwszego dziecka. Fani w mediach społecznościowych wstrzymali oddech, kiedy kilka dni temu aktorka pozostała w szpitalu. 

Większość fanów Instagrama, na którego Włodarczyk wrzucała relacje, była przekonana, że bohaterem kolejnego posta będzie potomek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. 

Tak się jednak nie stało. Agnieszka Włodarczyk po kilku dniach obserwacji wróciła do domu i ponownie zaskoczyła fanów. 

Ile kilogramów przytyła w ciąży Agnieszka Włodarczyk?

Agnieszka Włodarczyk w relacjach nie ukrywała, że przytyła podczas ciąży, jednak zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych, wprawiło w zachwyt wiele osób.Agnieszka Włodarczyk wygląda jak gwiazda Hollywood

Portretowa fotografia aktorki jest częścią wystawy "Ikony", którą można oglądać w Hali Koszyki w Warszawie. Do sesji zdjęciowej poza Agnieszką Włodarczyk zostały zaproszone m.in.: Barbara Kurdej- Szatan oraz Joanna Koroniewska.

Przyjrzyjmy się pozie Agnieszki Włodarczyk. Ikona świata filmu... Kogo przypomina wam filmowa Sara? Tym razem wcieliła się w postać amerykańskiej piękności Katharine Hepburn, zdobywczyni Oskarów.

Agnieszka Włodarczyk w makijażu, który odejmuje lat

Reklama

Wystylizowana Agnieszka Włodarczyk zebrała wiele pochlebnych komentarzy. Ubrana w białą koszulę i czarny kardigan aktorka zlewa się z tłem. Na plan pierwszy wybija się twarz. 

Perfekcyjnie wykonany makijaż bazujący na naturalnych kolorach dodaje uroku i odejmuje lat. Idealnie podkreślony łuk brwiowy i wyretuszowane rzęsy podkreślają kocie spojrzenie aktorki. 

Uwagę przykuwa fryzura, która jest odzwierciedleniem "Złotej Ery Hollywood". Jednak fani Agnieszki Włodarczyk dopatrzyli się czegoś więcej.

Bez wątpienia zdjęcie przypadło do gustu fanom Agnieszka Włodarczyk. W ciągu kilku godzin zebrało prawie cztery tysiące serduszek. Jak wam się podoba młoda mama?

*** To może cię zainteresować ***


Katarzyna Cichopek zdradziła, ile schudła. Zobacz zdjęcia!

Księżna Kate zdobyła się na wyjątkowe wyznanie o swoich dzieciach

Iga Kreftt poważnie chora. Na co cierpi gwiazda "M jak miłość"?


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Gwiazdy w ciąży

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy