Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu. Duża różnica?

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła pokazać się swoim fanom w naturalnym wydaniu. Jak popularna prezenterka wygląda bez makijażu?

Agnieszka Woźniak-Starak, podzieliła się niedawno z fanami nowym zdjęciem, do którego zapozowała z książką w ręce. 

Fotka zachwyciła fanów. Piękną dziennikarkę zazwyczaj możemy oglądać w pełnym makijażu,  a tym razem było inaczej. 42-letnia prezenterka postawiła na bardzo naturalny look. 

W bluzie, okularach i niedbałej fryzurze Agnieszka Woźniak-Starak wygląda inaczej niż na telewizyjnym ekranie, ale nadal widać, że jest piękną kobietą.

Jej zdjęcie bez makijażu zrobiło wrażenie na fanach. 

Co takiego napisali pod jej fotką? 

Reklama

"Jeśli chcecie się na moment oderwać od rzeczywistości, pandemii itd, a lubicie piękne, polskie baśnie to ja Wam strasznie polecam Radka Raka „Baśń o wężowym sercu”, czyli tegoroczną nagrodę Nike. Ja przepadłam, dziękuję, do zobaczenia, nie ma mnie" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak w opisie pod opublikowanym przez siebie zdjęciem, do którego zapozowała w naturalnym wydaniu. 

Jej followersi odnieśli się do książki, o której opowiedziała dziennikarka , jednak ich uwagę zwróciła nie tylko lektura Agnieszki Woźniak-Starak, ale również jej wygląd. 

"Co to za dziewczynka? Jakaś nastolatka! - napisała w komentarzu jedna z fanek, która zwróciła uwagę na to, że bez makijażu prezenterka wygląda bardzo świeżo i młodo. 
"Wygląda Pani jak licealistka na tym zdjęciu" - stwierdziła inna z jej instagramowych obserwatorek. 

Wy też uważacie, że w naturalnym wydaniu Agnieszka Woźniak-Starak wygląda dużo młodziej? 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy