Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak kwitnie. Co za stylizacje!

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowanie lubi bawić się modą. Jej ostatnie stylizacje, które zaprezentowała po wyjściu ze studia Dzień Dobry TVN zrobiły spore wrażenie.

Niedługo minie rok, odkąd Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wrócić do pracy po tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu 2019 roku. Choć jej powrót do telewizji był stopniowy i powolny, gwiazda świetnie sprawdza się w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN w duecie z Ewą Drzyzgą.


Dziennikarka jest stale pod lupą mediów nie tylko ze względu na życie prywatne, lecz także na swoje nienaganne stylizacje oraz osiągnięcia. W 2015 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych celebrytów tygodnika "Wprost".

Agnieszka Woźniak-Starak i jej zabawy modą

Reklama

Jej ostatnie stylizacje po weekendowym wydaniu śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN" już są szeroko komentowane. Gwiazda ewidentnie lubi zabawy modą i wariacje na temat stylizacji. Pierwsza z nich, w której prowadziła program składała się z legginsów w kwadraciki, do których wybrała zieloną marynarkę. Całość stylizacji uzupełniła o czarny top. 

Po programie zabawiła się górą stylizacji. Zieloną marynarkę zamieniła na luźną, białą koszulę z kwiatowymi rękawami. Do tego wybrała wyrazisty, czarno-biały kapelusz, który dodał pazura całej stylizacji.

Uwagę przyciągały także piegi, które dziennikarka miała namalowane na twarzy. Zdecydowanie odmłodziły one gwiazdę.

Jak podobają Wam się takie wariacje na temat jednej stylizacji?

Czytaj również: 

Esmeralda Godlewska przechodzi na dietę

Grażyna Szapołowska zrzuciła ubrania na plaży! 

Cała prawda o związkach Antoniny Krzysztoń! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | modne stylizacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy