Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w bardzo drogiej stylizacji

Agnieszka Woźniak-Starak niewątpliwie jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Jednak jak się okazuje, jej kreacje nie są na kieszeń każdej Polki.

Agnieszka Woźniak-Starak jest niekwestionowaną ikoną dobrego wyczucia stylu. Jej kreacje podczas prowadzenia "Dzień Dobry TVN" za każdym razem wzbudzają niemały zachwyt i stanowią inspirację dla wielu innych kobiet. Jednak jak na milionerkę przystało, Agnieszka Woźniak-Starak w swojej garderobie ma ubrania od najlepszych projektantów z całego świata.

Luksusowa kreacja Agnieszki Woźniak-Starak

W jednym z ostatnich postów na Instagramie prowadząca "Dzień Dobry TVN" pokazała się właśnie w tego typu kreacji, za którą zapłaciła niemałą sumę pieniędzy.

Okazuje się, że sukienka ta pochodzi z projektu znanej całym świecie francuskiej projektantki Isabel Maran i jest wykonana z jedwabiu. W sklepie internetowym trzeba zapłacić za nią ponad... 5500 zł. To prawie tyle, ile wynosi średnie wynagrodzenie w Polsce.

Mimo zatrważającej ceny w komentarzach nie brakowało zachwytu. "Pani profil powinien mieć tytuł "Kiedy nie wiesz jak się ubrać, wejdź na Aga_Wozniak_Starak". Dla mnie ikona dobrego stylu", "No tak ślicznie, że nie mogę się napatrzeć", "Łał, pięknie. Ale jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie" - pisały zachwycone fanki prowadzącej "Dzień Dobry TVN".

A jak Wy oceniacie tę luksusową kreację?Przeczytaj również: 

Ustalono kto nie powinien jeść ziemniaków! Groźny też groch i kapusta!

Reklama

Idealna sukienka do pracy. Brigitte Macron już ją nosi!

James Michael Tyler nie żyje. Fani "Przyjaciół" pogrążeni w żałobie

Zobacz  również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy