Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w modnym kapeluszu

Agnieszka Woźniak-Starak ma świetny gust. Piękna dziennikarka, tworząc swoje stylizacje, nigdy nie zapomina o modnych dodatkach i to właśnie dlatego zawsze wyróżnia się z tłumu. Niedawno znana prezenterka telewizyjna została przyłapana na ulicy w jednym ze swoich stylowych kapeluszy. Nie tylko ona jedna ma do nich słabość!

Agnieszka Woźniak-Starak dla wielu kobiet w Polsce stanowi inspirację, jeśli chodzi o styl. Atrakcyjna prezenterka telewizyjna ma świetny gust i potrafi modnie się ubrać. 

Nie tylko zawsze idealnie dobiera ubrania do sylwetki, ale nie zapomina również o dodatkach, które sprawiają, że jej outfity zawsze wyglądają niepowtarzalnie i pozwalają jej wyróżnić się z tłumu.

Jesienią Agnieszka Woźniak-Starak wygląda świetnie. Gwiazda uwielbia modne dodatki!

Nie od dziś wiadomo, że jesienne stylizacje 43-letniej dziennikarki wyglądają obłędnie, a niedawno Agnieszka Woźniak-Starak została przyłapana przed studiem Dzień dobry TVN w kolejnym modnym zestawie. 

Reklama

Tym razem paparazzi zauważyli, że miała na sobie zwiewną pastelową sukienkę, do której dobrała czarne botki, dużą torbę i piękny zamszowy płaszcz. 

Na zewnątrz robi się coraz chłodniej, więc nikogo nie powinno dziwić, że Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zadbać również o stylowe nakrycie głowy.

Wybrała dla czapki modną alternatywę w postaci czarnego kapelusza z szerokim rondem. Nie tylko ona uwielbia takie dodatki.

Gwiazdy jesienią chętnie noszą kapelusze

Oprócz Agnieszki Woźniak-Starak na kapelusz, zamiast czapki, w tym roku zdecydowały się jeszcze m.in. Katarzyna Cichopek i Klaudia Helejcio, które, podobnie jak popularna dziennikarka, potrafią się modnie ubrać. 

Wy też ubieracie się podobnie jesienią? 

Czytaj również:

Ed Sheeran ma problemy przez koronawirusa 

Emilia Dankwa wyrosła. Jak zmieniła się Zosia z "Rodzinki.pl"? 

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy