Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak znów zachwyciła stylizacją. To połączenie to hit!

Agnieszka Woźniak-Starak dobrze wie, co jest aktualnie modne, a jej stylizacje zawsze zachwycają. Tak też było i tym razem. Nowy post na instagramowym profilu zrobił furorę, a internauci zasypali prezenterkę komplementami. Spójrzcie na te zdjęcia!

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca stylizacjami

Nie da się ukryć, że Agnieszka Woźniak-Starak należy do grona najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej stylizacje zawsze wpisują się w aktualne trendy.

Prezenterka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje swoją codzienność, dzieli się ujęciami z pracy i przy okazji pokazuje outfity. Internauci od razu reagują na nowe posty. Nie potrafią przejść obojętnie wobec zdjęć prezenterki. Zasypują ją miłymi słowami i nie kryją zachwytu nad urodą, figurą i stylizacjami.

Internauci zachwyceni stylizacją Agnieszki Woźniak-Starak

Tym razem Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na instagramowym profilu trzy zdjęcia, które dodała w jednym poście. Na dwóch pierwszych ujęciach widać, że uśmiech nie schodziła z twarzy prezenterki, a na trzecim można dokładnie zobaczyć, na jaki outfit tego dnia zdecydowała się Agnieszka Woźniak-Starak.

Reklama

Prezenterka postawiła na nieco jesienną stylizację. Do zielonej sukienki przed kolano dobrała długie, brązowe kozaki oraz skórzaną ramoneskę, która króluje od lat. 

Trzeba przyznać, że to połączenie to hit. Docenili je także internauci. Na ich reakcje nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Rewelacyjnie Pani wygląda, jak zawsze", "Najlepiej ubrana Polka", "Najpiękniejsza, uwielbiam Panią za styl i klasę" - można przeczytać na instagramowym profilu Agnieszki Woźniak-Starak. 

***

Zobacz także:

Katarzyna Zielińska odpoczywa w bikini pośród palm. "No fajnie jest"

Tak Karolina Pisarek traktuje swojego psa! „To tak samo jak dziecko, idzie do kąta”

Chantel Jeffries zachwyca w prostej, białej kreacji! Ale kształty!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy