Reklama

Aleksandra Domańska o trądziku

Aleksandra Domańska słynie z tego, że chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami z internautami. Tym razem aktorka pokazała fanom, z jakim problemem musi mierzyć się na co dzień.

Aleksandra Domańska to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w filmie Bartłomieja Ignaciuka pod tytułem "Podatek od miłości". Natomiast telewidzowie kojarzą ją z serialu "O mnie się nie martw", gdzie wciela się w postać Joanny Zarzyckiej.

Po debiucie na wielkim ekranie Aleksandra została zaproszona do wzięcia udziału w popularnym formacie telewizyjnym "Azja Express", w którym uczestniczyła z bratem - Dawidem. Aktorka zdobyła ogromną sympatię widzów i zwyciężyła w finałowym odcinku.

Reklama

Kobieta cieszy się także dużą popularnością w Internecie. Jakiś czas temu zainicjowała akcję "Ciało bogini za nic się nie wini", podczas której namawiała swoje fanki do samoakceptacji. W ramach akcji pojawiła się na premierze filmu "Nieznajomi" bez makijażu, a jej naturalna uroda zachwyciła wszystkie zebrane na wydarzeniu osoby.

Ola Domańska nie może się jednak pochwalić nieskazitelną cerą. W serii filmów udostępnionych na Instagramie wyznała, że trądzik jest jej kompleksem.

Obserwatorzy aktorki zareagowali na to wyznanie bardzo pozytywnie i wsparli ją w trudnym dla niej okresie. My również życzymy jej dużo wytrwałości!

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska | problemy skórne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy