Reklama

Aleksandra Domańska opublikowała odważne zdjęcie. Fanki: „Cudowne ciało”

Aleksandra Domańska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Rok temu po raz pierwszy została mamą. Nowa rola pochłonęła ją bez reszty. Domańska aktywnie prowadzi media społecznościowe. Za pośrednictwem Instagrama dzieli się z kobietami swoimi przemyśleniami dotyczącymi między innymi macierzyństwa. Wczoraj aktorka opublikowała odważne zdjęcie. Kadr zachwycił internautów.

Aleksandra Domańska jest polską aktorką znaną z ról w wielu serialach telewizyjnych i filmach. Zagrała  między innymi w: "O mnie się nie martw", "Bodo", "W rytmie serca".  Wcieliła się również w postać Klary Matysik w filmie "Podatek od miłości". Obecnie można oglądać ją w serialu telewizji Polsat pod tytułem "Mecenas Porada" - tu również gra główną rolę.

Zobacz również: Aleksandra Domańska dziękuje fankom. "Jak tak dalej pójdzie to będę zmuszona zrezygnować z aktorstwa"

Reklama

Aleksandra Domańska chętnie opowiada o macierzyństwie

Domańska może pochwalić się wieloma  sukcesami. Jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Rok temu została mamą. Od tego czasu w jej życiu wiele się zmieniło. Mały Ariel skradł serce aktorki. Aleksandra Domańska w rozmowach z mediami wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo jest trudną, ale również piękną i magiczną ścieżką.

Aleksandra Domańska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie często i chętnie porusza temat rodzicielstwa. Dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi kobiecej cielesności i samoakceptacji. Posty, które publikuje 33-latka, inspirują internautki.

Zobacz również: Aleksandra Domańska pokazała ciało po ciąży! Nie ukrywa niczego!

"Piękne zdjęcie, cudowne ciało". Fanki podziwiają nowe zdjęcie Domańskiej

Kilka dni temu Aleksandra Domańska zdradziła, że zamierza powierzyć opiekę nad małym Arielem na kilka dni przyjaciółce. Sama postanowiła odpocząć od natłoku obowiązków - domowych i zawodowych - na łonie natury. Chociaż rozstanie z maluchem dla młodej mamy nie było łatwe, po krótkim okresie niepokoju, odzyskała spokój. Postanowiła opublikować zdjęcie upamiętniające wyjazd.

Aktorka opublikowała piękny kadr. Widać na nim, jak leży w metalowej wannie i obmywa twarz wodą. Ręce zasłaniają jej nagie piersi. Zdjęcie zrobiło ogromne wrażenie na internautkach. W komentarzach aż zaroiło się od zachwytów. "Cudne, mocne zdjęcie" - stwierdziła jedna z fanek.

Zobacz również: Aleksandra Domańska nie zdradza płci dziecka. "Imię jest no gender"


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy