Reklama

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska na zdjęciu z przeszłości

Wiedzieliście, że Aleksandra Kwaśniewska poznała królową Elżbietę II? Panie zostały uwiecznione nawet na wspólnym zdjęciu. Spójrzcie tylko, jak zmieniły się na przestrzeni lat!

Windsorowie cieszą się na świecie doskonałą opinią. Zwłaszcza królowa Elżbieta II, której od lat udaje się utrzymać cały pałac w ryzach. Większość ludzi może tylko pomarzyć o spotkaniu z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, jednak nielicznym udaje się dostąpić tego zaszczytu. 

Wśród Polaków, którzy mieli przyjemność, w przeszłości poznać królową jest Ola Kwaśniewska. 40-letnia córka Aleksandra Kwaśniewskiego postanowiła wrócić wspomnieniem do czasów, gdy mieszkała razem z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. 

Reklama

Piękna prezenterka poznała wtedy królową, a starym zdjęciem podzieliła się ostatnio z fanami w mediach społecznościowych. Od zrobienia fotki minęło już 25 lat. 

Jak córka byłego prezydenta wyglądała jako nastolatka? 

Jak widać na zdjęciu, nie tylko Aleksandra Kwaśniewska się zmieniła. Czas biegnie nieubłaganie, więc królowa zdążyła się już postarzeć, a córka byłego prezydenta stała się bardzo atrakcyjną kobietą. 

Fani zwrócili jednak uwagę nie tylko na Elżbietę II i córkę Aleksandra Kwaśniewskiego, ale również na jego małżonkę, Jolantę. 

"Pani Jolanta jak zwykle piękna", "co za klasa!!" - pisali zachwycając się urodą kobiety w komentarzach. 

Rzeczywiście, pani Jolancie Kwaśniewskiej w młodości nie można było odmówić urody. Zresztą do dziś jest przepiękną kobietą! 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących plotek:

Katarzyna Cichopek w sukienkach idealnych na wiosnę 2021!

Katie Holmes. Naturalne piękno obroni się samo! 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy