Reklama

Aleksandra Szwed ofiarą internetowych trolli

Aleksandra Szwed od lat wie, że sława ma swoją cenę i na ogół nie przejmuje się internetowymi plotkami, ale tym razem sprawy zaszły za daleki i postanowiła interweniować.

Od kilku dni w sieci krążą pełne nienawiści wobec Polaków  wypowiedzi podpisane jej nazwiskiem i opatrzone jej zdjęciem, co ma sugerować, że to właśnie ona jest autorką tych słów. Aleksandra Szwed stanowczo zaprzecza, jakoby miała z tymi wypowiedziami cokolwiek wspólnego i podkreśla, że są one sprzeczne z jej poglądami, wartościami w które wierzy i sposobem w jaki została wychowana.

"NIGDY - nawet w stanie wielkiego wzburzenia - nie wyrażałam się w ten sposób O NIKIM, a już na pewno nie o własnych rodakach, kulturze w której dorastałam i wartościach w których mnie wychowano. Uważam, że bez względu na dzielące nas różnice powinniśmy odnosić się do siebie z szacunkiem, rozmawiać a nie awanturować się, używać argumentów merytorycznych a nie obelg i wulgaryzmów. Choć wiem, że nie wszycy przyjmują to do wiadomości to kochani - jestem POLKĄ i jestem z tego DUMNA!" - Napisała Aleksandra w oświadczeniu zamieszczonym na swoim profilu facebookowym.  O zdarzeniu poinformowała już policję.

Reklama
Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy