Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska eksponuje ciążowy brzuch i żartuje z męża

Aleksandra i Michał Żebrowscy już niedługo powitają na świecie kolejnego potomka. Para oczekuje na narodziny czwartego dziecka. Ola Żebrowska w czasie ciąży nie traci dobrego humoru. Ku uciesze swoich obserwatorek chętnie relacjonuje przygotowania do porodu. Influencerka postanowiła opublikować w social mediach zdjęcie, na którym eksponuje brzuszek. W kadrze znalazł się także Michał Żebrowski. Aktor zapozował w nietypowym stroju.

Aleksandra i Michał Żebrowski spodziewają się dziecka

Aleksandra i Michał Żebrowski są jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Fani cenią parę za poczucie humoru i dystans do otaczającego ich świata. Aleksandra i Michał Żebrowscy wychowuje wspólnie trzech synów: Franciszka, Henryka oraz Feliksa. Żona aktora jest obecnie w ciąży, a to  oznacza, że małżeństwo już niedługo zostanie rodzicami po raz czwarty. Zainteresowani na razie nie zdecydowali się oficjalnie ogłosić jakiej płci będzie dziecko.

Aleksandra Żebrowska jest aktywną użytkowniczką mediów  społecznościowych. Na Instagramie pokazuje swoją codzienności "bez lukru" - dzieląc się z obserwatorami zarówno radosnymi chwilami, jak i trudniejszymi momentami życia. Szczerość i otwartość skutkuje rosnącymi zasięgami. Influencerkę śledzi 268 tys. użytkowników. Ta liczba stale rośnie!

Reklama

To zdjęcie rozbawiło fanów Aleksandry Żebrowskiej. "Królowa hasztagów"

Wczoraj na instagramowym profilu Oli Żebrowskiej pojawiło się zdjęcie,  które szczególnie rozbawiło internautów. Żona aktora postanowiła opublikować kadr, na którym eksponuje ciążowy brzuszek, pozując w bieliźnie. Jednak to nie strój gwiazdy, a opis pod postem wzbudził zainteresowanie fanów.

Aleksandra Żebrowska zapozowała do zdjęcia razem z mężem, Michałem Żebrowskim. Aktor - najprawdopodobniej ze względu na rolę lekarza w serialu "Na dobre i na złe" - miał na sobie odzież medyczną. "Lekarz prowadzący" - napisała pod postem Żebrowska i opatrzyła wpis zabawnymi hasztagami: #CzegoOnNiePotrafi, #ŁysyZBrazzers.

Zabawny opis bardzo spodobał się obserwatorom Aleksandry Żebrowskiej. Pod postem w okamgnieniu pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie szczędzili komplementów i życzyli parze szczęśliwego rozwiązania.

***
Zobacz również:

Joanna Liszowska pokazała siwe włosy. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać

Marcelina Ziętek kusi na basenie w czerwonym bikini

Demi Rose kusi w stroju kąpielowym. W tle błękitna woda

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy