Reklama

Reklama

Andie MacDowell i Jane Fonda zadały szyku na L.A. Dance Project 2021

Ikony stylu i kobiecości Andie MacDowell i Jane Fonda po raz kolejny udowodniły, że wiek nie gra roli. Ich stylizacje podczas L.A. Dance Project 2021 były wprost zachwycające.

Nie od dziś wiadomo, że elegancja nie zna wieku. Zjawisko ageingu, czyli dyskryminacji ze względu na wiek staje się coraz bardziej piętnowane. Coraz głośniej mówi się o tym, że pięknie można wyglądać bez względu na to, ile ma się lat. Udowadniają to gwiazdy światowego formatu, takie, jak Andie MacDowell czy Jane Fonda.

Obłędne stylizacje na L.A. Dance Project 2021

Wczoraj w Los Angeles odbyła się gala  L.A. Dance Project 2021. Wzięły w niej udział najznakomitsze gwiazdy Hollywood, w tym właśnie Andie Mac Dowell i Jane Fonda. Obydwie panie zachwyciły stylizacjami.

Andie Mac Dowell na tę okazję wybrała stylizację z pazurem. Do mocno zabudowanej, jasnej bluzki we wzory wybrała drapieżne, skórzane spodnie i ciężkie buty. Burza siwych włosów dodała luzu i naturalności tej świetnej stylizacji.

Reklama

Jane Fonda zaś postanowiła zadać szyku nieco bardziej elegancką stylizacją. Jej czarno-złota suknia a'la kimono zrobiła wielką furorę. Wymyślne, złote wzory prezentowały się fantastycznie na kreacji, do której gwiazda postanowiła ubrać czarne spodnie. Całość stylizacji uzupełniła o elegancką, złotą biżuterię.

Czytaj również: 

Klaudia Halejcio opowiedziała o związku z Tomaszem Barańskim 

Halina Frąckowiak cudem uniknęła oskarżeń o szpiegostwo 

Mick Jagger odgryzł się koledze. Będzie wojna? 

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andie MacDowell | Jane Fonda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy