Reklama

Reklama

Angelina Jolie straci córkę?

Shiloh Jolie-Pitt nie chce już dłużej mieszkać z matką. Podobno ma zamiar wyprowadzić się do ojca!

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta wstrząsnęło światem show-biznesu. Przez lata uchodzili oni za idealną parę, dlatego ich rozstanie było niemałym szokiem dla fanów. 

Wielu z nich nie dowierzało, kiedy w 2016 roku piękna aktorka złożyła pozew rozwodowy. Choć niektórzy mieli nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys, po którym "Brangelina" będzie jeszcze silniejsza, to tak się nie stało. Mimo, że w zeszłym roku ich małżeństwo oficjalnie przestało istnieć, w mediach wciąż pojawiają się nowe plotki na temat byłych małżonków. Często mówi się o ich nowych związkach. Szczególnie gorącym tematem jest domniemany powrót Brada Pitta do Jennifer Aniston, która kiedyś była jego żoną. Para była razem przez pięć lat, zanim aktor związał się z Angeliną Jolie. 

Reklama

Nie wiadomo jednak, czy rzeczywiście dawna miłość znów rozkwitła.

"Brangelina" wychowywała razem szóstkę dzieci, ale po rozwodzie Angelina Jolie miała chcieć odebrać prawa byłemu mężowy prawo do opieki nad nimi. To właśnie to miało doprowadzić do pogorszenia się stosunków aktorki z jedną z jej córek. 

Jak donoszą media, 13-letnia Shiloh postanowiła wyprowadzić się od matki. Jak donosi "Woman's Day" nastolatka woli podobno mieszkać z ojcem. Co ciekawe, tabloid pisze również, żeu Brada Pitta mieszka nie tylko ona, ale również... Jennifer Aniston.

Myślicie, że to prawda?
A.W
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shiloh Jolie-Pitt | gwiazdy | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama