Reklama

Ania Starmach świętuje 4. rocznicę ślubu

Ania Starmach za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała film ze ślubu oraz zdjęcie z mężem. Ania Starmach i Piotr Kusek od czterech lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, a 2 września obchodzą rocznicę ślubu.

Ania Starmach świętuje rocznicę ślubu

Ania Starmach i Piotr Kusek zaręczyli się w walentynki w 2017 roku, a już kilka miesięcy później, bo 2 września stanęli na ślubnym kobiercu. Od tego czasu tworzą szczęśliwe małżeństwo, a przez te cztery lata ich rodzina znacznie się powiększyła.

W 2018 roku na świat przyszła pierwsza córka pary — Jagna, a w 2021 roku Ania Starmach urodziła syna Gustawa. Zarówno o pierwszym, jak i drugim porodzie jurorka MasterChefa poinformowała na swoim instagramowym profilu. 

Ania Starmach pokazała nagranie ze ślubu

Ania Starmach jest aktywna w mediach społecznościowych. Stara się regularnie publikować posty i pokazywać internautom swoją codzienność. Na instagramowym profilu Ani Starmach nie brakuje zdjęć z dziećmi, ujęć z wakacji oraz relacji z przygotowywania posiłków.

Tym razem Ania Starmach z okazji rocznicy ślubu postanowiła podzielić się nagraniem oraz uroczym zdjęciem z mężem. 

Reklama

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obserwatorzy nie szczędzili ciepłych słów. Ponadto Ania Starmach za pomocą instagramowej relacji zdradziła kilka szczegółów dotyczących tego wyjątkowego dnia. 

Czytaj więcej:

Joanna Koroniewska zdradza co robi, gdy dzieci wychodzą do szkoły

Kate i William rozważają przeprowadzkę do Windsoru, aby być bliżej królowej

Edyta Herbuś rozpacza. Babcia gwiazdy jest w szpitalu!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy