Reklama

Ania z "Rolnika" zmieniła fryzurę. Wygląda zupełnie inaczej!

Anna Stelmaszczyk w programie "Rolnik szuka żony" walczyła o względy Jakuba. Mężczyzna szybko zauroczył się atrakcyjną kobietą, z którą połączyło go uczucie. Jednak ich związek nie przetrwał, a dziś każde z nich próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Zobaczcie, jak teraz wygląda uczestniczka programu!

Anna Stelmaszczyk, która była kandydatką Jakuba Napierały w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami tym, co u niej słychać. 

Niedawno była uczestniczka programu opublikowała na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcie, które zachwyciło internautów. Nic dziwnego, w końcu była partnerka rolnika prezentuje się na nim naprawdę rewelacyjnie. 

Do dodanej przez siebie fotki zapozowała w zakolanówkach. W tak seksownej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy! 

Anna Stelmaszczyk zmieniła fryzurę. Teraz jej włosy są o wiele jaśniejsze i krótsze niż wcześniej. Ten odcień bardzo do niej pasuje, ale nie da się ukryć, że kobieta zmieniła swój wygląd o sto osiemdziesiąt stopni, co dla niektórych może być niespodzianką. 

Reklama

Większość reakcji na zmianę fryzury była pozytywna. Fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Nie zabrakło jednak również tych, którym Anna Stelmaszczyk w tej odsłonie nie podoba się tak bardzo jak wcześniej. 

"Moim zdaniem straciłaś swój wygląd, który podkreślał Twój charakter" - stwierdziła jedna z użytkowniczek Instagrama. 

"Ma Pani bardzo oryginalną i wyrazistą urodę. Kamera Panią uwielbia. Może by tak spróbować aktorstwa" - zasugerowała kolejna. 

Jak widać, zdania na temat jej metamorfozy są podzielone. Niektórym się podoba, innym niekoniecznie, ale najważniejsze, aby to Annie Stelmaszczyk się podobało. My uważamy, że ta fryzura optycznie ją odmłodziła. 

A wy, co myślicie? 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy