Reklama

Reklama

Anita Szydłowska i jej huczne urodziny!

Anita Szydłowska to była uczestniczka popularnego formatu telewizyjnego „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Kobieta zyskała rozpoznawalność i rozwija karierę na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się huczną imprezą urodzinową.

Anita Szydłowska wzięła udział w kontrowersyjnym show, którego celem jest zeswatanie uczestników. Twórcy wrzucają ich na głęboką wodę, bowiem swoich przyszłych partnerów poznają dopiero na ślubnym kobiercu. Niewielu z nich przechodzi taką próbę, ale dla Anity i jej partnera Adriana Szymaniaka program okazał się strzałem w dziesiątkę. Para od razu przypadła sobie do gustu.

Teraz trwają w szczęśliwym małżeństwie, a jakiś czas temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Jerzy Andrzej. Zarówno Anita, jak i Adrian cieszą się ogromną popularnością na Instagramie. Para udostępnia tam relacje z życia codziennego, co pozwala ich fanom być wciąż na bieżąco.

Reklama

Ostatnio Anita pochwaliła się zdjęciami z imprezy urodzinowej. Kobieta właśnie skończyła 30 lat. Z tej okazji wyprawiła huczne przyjęcie, na którym znalazła się cała jej rodzina i najbliżsi przyjaciele. Anita podsumowała wydarzenia z ostatnich kilku miesięcy w długim poście, zamieszczonym obok zdjęć.

My również dołączamy się do urodzinowych życzeń. Wszystkiego najlepszego! 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy