Reklama

Anja Ortodox: Jestem chora na depresję

Dla Anji Ortodox obecna sytuacja ma zarówno wady, jak i zalety. Wokalistka zespołu Closterkeller wyznała nam, że choruje na depresję. Z jednej strony cieszy się, że nareszcie nikt nie karze jej wychodzić z domu i spotykać się z ludźmi, a z drugiej bardzo brakuje jej prób i koncertów. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się od niej w ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie?

Dla Anji Ortodox obecny czas nie jest łatwy. Plany zawodowe artystki zostały pokrzyżowane.

- Straciliśmy źródło utrzymania, straciliśmy nasze koncerty, ale mnie najbardziej zmartwiło to, że musieliśmy przerwać także próby w sali prób - wyznaje artystka, która razem z zespołem Crosterkeller przed wybuchem pandemii była w trakcie przygotowywania materiału do nowej płyty. Wokalistka chciałaby już móc do tego wrócić, chociaż ma teraz czas, by czytać książki i zająć się sieciową stroną Crosterkellera. 

Udało jej się nawet stworzyć własny kanał na YouTube, nad którym teraz pracuje. Zaczęła bawić się montażem wideo i zamierza niebawem opublikować w internecie swoje solowe nagrania. 

Reklama

Obecna sytuacja zmusiła Anję Ortodox do pozostania w domu, ale taka izolacja jej odpowiada. Artystka wyznała nam, że jest chora na depresję, więc cieszy ją to, że: "nareszcie nikt nie karze jej wychodzić z domu i spotykać się z ludźmi". Zdradza, że jej codzienne życie teraz nie różni się znacząco od tego przed wybuchem pandemii. 

- Siedzę w domu i nie wychodzę ze swojej nory. Jest mi z tym całkiem dobrze, szczerze mówiąc - mówi szczerze. 

Kiedy sytuacja wróci do normy, wraz z zespołem planuje wydać nową płytę i pojechać, jak co roku w ich jesienną trasę. Ma również inne plany zawodowe, ale na razie nie chce zdradzać szczegółów. 

Anję Ortodox w czasie izolacji wspiera jej dwunastoletni syn Kuba. Artystka uważa, że pandemia nie wpłynie na nas jakoś znacząco. Jej zdaniem będziemy dokładnie tacy sami, jak jeszcze kilka miesięcy temu. 

- Po prostu wszystko wróci do normy i będzie dalej, jak było. Nie wiem, może mi brak wyobraźni czy coś, a może nie brak właśnie. Oczywiście, jeżeli ktoś chce mieć nadzieję, że wyjdziemy z tego lepsi, bardziej zjednoczeni i bardziej solidarni - no to super - przyznaje.

***

Artykuł powstał w ramach akcji portalu Interia #KiedyBędzieNormalnie", w której przedstawiciele świata kultury i sportu dzielą się z czytelnikami portalu swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji, zdradzają, za czym tęsknią i czego im brakuje najbardziej, jak radzą sobie ze stresem oraz jakie mają plany na czas po pandemii.

W naszej akcji wzięli udział również:

Mateusz Damięcki

Mariusz Czerkawski

Emilian Kamiński

Łukasz Orbitowski

Mateusz Janicki

Jan Wieczorkowski

Tomasz Jakubiak

Andrzej Krzywy

Piotr Rubik

Janusz Leon Wiśniewski

Radosław Majdan

Piotr Małachowski

Gaba Kulka

Norbert Smoliński "Smolasty"

Bovska


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | #KiedyBędzieNormalnie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama