Reklama

Anja Rubik na zdjęciu sprzed lat

Anja Rubik pochwaliła się niedawno swoim starym zdjęciem. Znana modelka wyglądała na nim zupełnie inaczej niż teraz. Jak bardzo się zmieniła?

Anja Rubik to 36-letnia polska modelka, która zrobiła międzynarodową karierę. Jej nazwisko jest doskonale znane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. 

Karierę rozpoczęła już jako nastolatka. Pracowała między innymi w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. Uczestniczyła w kampaniach tak znanych marek, jak: Valentino, Versace, Dior czy Chanel. 

Tym, co wyróżnia Anję Rubik na tle innych modelek, jest jej szczupła sylwetka i słowiańska uroda. Gwiazda nie boi się radykalnych metamorfoz i odważnych stylizacji. Nie raz zaskakiwała swoich fanów, pozując na ściankach w oryginalnych kreacjach. 

Anja Rubik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że profesjonalna modelka musi być gotowa na częste zmiany wyglądu. Chociaż kojarzona jest ze swoją blond fryzurą, kiedyś jej włosy były znacznie dłuższe. 

Reklama

Zdjęciem sprzed lat gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wiadomo, że zmiana fryzury, może bardzo odmienić wygląd kobiety, ale w przypadku znanej modelki różnica jest ogromna. 

Spójrzcie tylko na tą fotografię!

"Przez chwilę myślałam, że to młoda Britney Spears" — napisała w komentarzu jedna z jej fanek, zauważając tym samym podobieństwo Anji Rubik do zagranicznej wokalistki. Z kolei inna użytkowniczka Instagrama dostrzegła podobieństwo polskiej modelki do Brigitte Bardot. 

Fani Anji Rubik nie kryli zaskoczenia dawnym wizerunkiem modelki, jednak większość z nich zgodnie przyznała, że w długich włosach gwiazda wyglądała fenomenalnie. 

Uważacie, że powinna znów zapuścić włosy?
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik | gwiazdy | stare zdjęcia
Reklama
Reklama
Reklama