Reklama

Anna Guzik na miejscu Katarzyny Dowbor

W przyszłym tygodniu Polsat wyemituje dwa ostatnie odcinki programu "Nasz nowy dom". Już od 27 maja zastąpi go nowy format, "Wolni od długów", który prowadzić będzie Anna Guzik.

Program "Nasz nowy dom" prowadzony przez Katarzynę Dowbor, był emitowany na antenie telewizji Polsat od 2013 roku. Pomagał on najbiedniejszym ludziom w zupełnej metamorfozie ich miejsc do życia. Przez kilka dni ekipa remontowa na czele z Katarzyną Dowbor remontowała mieszkania i domy, a pod sam koniec odcinka następował wzruszający moment powrotu rodzin do domów.

Nowy program "Wolni od długów" jest poniekąd konsekwencją i kontynuacją programu prowadzonego przez Katarzynę Dowbor. Tym razem kwestia będzie dotyczyć wszelkiego rodzaju długów i pułapek finansowych. Anna Guzik wraz ze sztabem ekspertów: społecznikiem Piotrrem Ikonowiczem, finansistą Fryderykiem Karzełkiem oraz radcą prawnym Anną Bufnal, będą pomagali bohaterom programu wyjść z tarapatów finansowych oraz ustrzec przed ponownymi pułapkami dłużniczymi. 

Jak się okazuje, poziom wiedzy Polaków na temat finansów jest bardzo niski. - Polacy nie potrafią rozmawiać na temat pieniędzy - bo jak to się mówi: "damy i dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają" - zauważa Anna Guzik. Program będzie przełamywał tabu związane z pieniędzmi i z dyskusją wokół nich. 

Reklama

"Wolni od długów" będzie można oglądać w każdy czwartek o godz. 20:05 na antenie Polsatu.

Plotki, które mogą cię zainteresować

Julia Kamińska wypoczywa nad polskim morzem. Wygląda obłędnie! 

Marina Łuczenko-Szczęska w skąpej bieliźnie!

Nie żyje Charles Grodin! 

Żona Grzegorza Krychowiaka szaleje na wakacjach! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy