Reklama

Anna Guzik przeszła metamorfozę!

Anna Guzik potrafi zaskoczyć. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie w mrocznej stylizacji. Artystka, która jakiś czas temu sporo schudła, jest jeszcze szczuplejsza!

Anna Guzik to popularna artystka, która uwielbia przechodzić metamorfozy na potrzeby roli. Nie boi się zmieniać wizerunku, podejmując zawodowe wyzwania. 

Aktorka zdobyła największą popularność dzięki roli Żanety w serialu "Na wspólnej". Widzowie szybko ją pokochali. Pozostaje jednak aktywna nie tylko na ekranie, ale również w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami tym, co robi. 

Kilka la temu Anna Guzik sporo schudła. Z atrakcyjnej, lecz nieco pulchnej aktorki, przeistoczyła się w piękność o idealnych kształtach. Jednak okazuje się, że aktorka nie spoczęła na laurach. 

Niedawno w sieci pojawiło się nowe zdjęcie, które jest dowodem na to, że "kobieta jest jak wino, im starsza, tym lepsza." 43-letnia aktorka wygląda obecnie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. 

Reklama

Spójrzcie tylko!

W seksownej i nieco mrocznej stylizacji Anna Guzik wygląda jak inna osoba. Oczywiście jest to tylko charakteryzacja, ale trzeba przyznać, że w tej kreacji jej do twarzy. 

Fani nie kryli swojego zachwytu w komentarzach, chociaż niektórzy nie byli przekonani do wizerunku aktorki. Nic dziwnego, bo artystka kusi, a to nie wszystkim musi się podobać.

Naszą uwagę zwróciło jednak przede wszystkim to, że Anna Guzik wygląda teraz na bardzo szczupłą. 

Popatrzcie na jej nogi! 

***#POMAGAMINTERIAHubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | gwiazdy | stylizacje gwiazd | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy