Reklama

Anna i Robert Lewandowscy nie szczędzili sobie czułości na wakacjach

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Media wciąż rozpisują się na ich temat, a oni nie boją się mówić publicznie o swoim życiu prywatnym. Nie afiszują się z nim, ale są aktywni w mediach społecznościowych, gdzie często publikują nowe posty. Niedawno popularna trenerka podzieliła się z fanami nowym zdjęciem z rodzinnych wakacji. Koniecznie musicie je zobaczyć!

Anna i Robert Lewandowscy tworzą udane i zgodne małżeństwo. Wychowują dwie małe córeczki i spełniają się zawodowo. Robią karierę, ale nie zapominają też o tym, by wzajemnie się wspierać. 

Żona popularnego piłkarza jest równie popularna co on, więc oboje na brak zajęć nie mogą narzekać, ale zawsze znajdują czas, aby złapać oddech i spędzić ze sobą czas. 

Ostatnio Anna i Robert Lewandowscy postanowili wybrać się na wakacje w egzotyczne miejsce. Nie zapomnieli jednak o swoich fanach, z którymi regularnie dzielą się nowymi zdjęciami. Jedna z fotek wywołała szczególne poruszenie, bo znane małżeństwo pozowało do niej w wodzie.

Reklama

Spójrzcie sami! 

Jak widać, Anna i Robert Lewandowscy na pogodę na pewno nie mogli narzekać. Na fotce z egzotycznych wakacji sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych i zakochanych w sobie. Widać, że nie widzą poza sobą świata. 

Zdjęcie poruszyło fanów, którzy nie kryli swojego zachwytu piłkarzem i jego ukochaną. Większość życzyła im udanych wakacji i komplementowali znaną parę. Również inne gwiazdy pozostawiły po sobie ślad w postaci komentarza. 

"Cuuudownie, zazdroszczę tego ciepła i tej wody! - napisała Agata Rubik. Fotka spodobała się też Marinie i Paulinie Krupińskiej. 

A wy, co myślicie o nowym zdjęciu Anny i Roberta Lewandowskich? 

*** 

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych. 

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka 

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna i Robert Lewandowscy | gwiazdy | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama