Reklama

Reklama

Anna Lewandowska. Pogoda dla bogaczy

Ogłoszono ranking najbogatszych Polek 2018. Kto znalazł się na liście? Kto jest na podium?

To jej debiut. Anna Lewandowska nie  jest zaskoczona, bo jak sama przyznaje ciężko pracowała na swoją pozycję. Żona kapitana piłkarskiej reprezentacji znalazła się na 22. miejscu najbogatszych Polek. Ranking tygodnika Wprost wycenia majątek trenerki na 204 miliony złotych. 

Na rynek wkroczyła z impetem. Wiedziała, że chce podbić rynek fitnessu. Konkurencją była dla niej Ewa Chodakowska, ale obie panie przyjęły inną strategię biznesową. Żona kapitana polskiej reprezentacji etapami rozszerzała swoją działalność. Treningi, projektowanie odzieży, układanie innowacyjnych diet i ich dostępność na aplikacjach, działalność wydawnicza i otwarcie centrum fitnessowego w Warszawie przyczyniły się do pomnożenie majątku trenerki. Reklamodawcy od początku ustawiali się w kolejce, aby podpisać umowę na wyłączność, do tej pory Anna Lewandowska może wybierać w ofertach nie tylko z branży.

Reklama

Po piętach Lewandowskiej depcze Ewa Chodakowska. Jej majątek szacowany jest na 130 milionów złotych. 

Agnieszka Radwańska, skromna tenisistka z Krakowa też ma powody do dumy. Majątek młodej mężatki plasuje się na 34. pozycji i jest wyceniony na 104 miliony złotych.

Jednak wszystkim paniom daleko do ścisłej czołówki, którą otwiera Dominika Kulczyk. Jej majątek oszacowano na 7 miliardów złotych.

Drugą najbogatszą Polką okazała się być Barbara Komorowska, która wraz z mężem Zbigniewem jest współwłaścicielką Bakomy. Na jej koncie znajduje się 1,95 miliarda złotych. Podium z majątkiem 1,7 miliarda złotych zamyka Grażyna Kulczyk, mama pani Dominiki.

Zobacz także: Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy'

Reklama

Reklama

Reklama