Reklama

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda bez makijażu

Anna Lewandowska zaskoczyła instagramowych fanów i pochwaliła się zdjęciem, na którym nie ma ani grama makijażu.

Anna Lewandowska aktywnie działa w przestrzeni mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się z instagramowymi fanami uroczymi rodzinnymi zdjęciami oraz osiągnięciami zawodowymi. Regularnie publikuje na profilu pomysły na domowe treningi, teksty motywacyjne oraz przepisy, dzięki którym jej wielbicielki mogą szybko chudnąć.

Instruktorka fitnessu jest też właścicielką firmy "Phlov", produkującej naturalne kosmetyki. Niejednokrotnie polecała własne produkty na Instagramie. Tym razem postanowiła pochwalić się kondycją swojej skóry i opublikowała zdjęcie, na którym nie ma makijażu.

Reklama

Lewandowska nie przepada za wyrazistymi kolorami cieni czy szminek. Gdy pojawia się na ważnych wydarzeniach branżowych, wygląda bardzo naturalnie, unika doklejania rzęs oraz korzystania z permanentnego makijażu. W poście dołączonym do zdjęcia wyjaśniła, co ceni sobie w codziennej pielęgnacji i dlaczego nie ma czasu na bardziej zaawansowany makijaż.

"Od dawna na pierwszym miejscu stawiam naturalną pielęgnację, a dopiero potem makijaż, na który nie mam zbyt wiele czasu. Może ma to coś wspólnego z byciem zabieganą mamą..." - napisała.

Fani nie kryli zachwytu. Zalali profil Anny pozytywnymi komentarzami, w których wychwalali jej urodę.

"Cudownie wyglądasz Aniu", "Naturalność - to jest w modzie i nigdy się nie znudzi" - czytamy.

Czy wam też podoba się naturalna uroda Anny Lewandowskiej?

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | naturalność | makijaż
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama