Reklama

Reklama

Anna Lewandowska skusiła się na burgera

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci fotkę z burgerem. To dość niecodzienny widok, bo żona Roberta Lewandowskiego jest znana ze swojego zamiłowania do zdrowego stylu życia. Co takiego napisała w nowym poście?

Myśląc o Annie Lewandowskiej, większość z nas wyobraża sobie piękną i zgrabną trenerkę fitness, która o zdrowym stylu życia wie niemal wszystko. 

Nikomu raczej do głowy nie przyszłoby to, że w wolnych chwilach żona znanego piłkarza lubi od czasu do czasu zjeść burgera. 

Wiadomo, że nie jest to najzdrowsza potrawa, a jednak niedawno Anna Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać, jak zajada się fast foodem. 

Co takiego napisała w nowym poście i czy na pewno burger jest aż tak niezdrowy?

Reklama

Dzień dobry w poniedziałek! Jak Wam minął weekend? Zdarzyły się jakieś dietetyczne grzeszki? To nic! Wstajemy i wracamy do zdrowych nawyków. W powietrzu czuć już nadchodzącą wiosnę, która ładuje mnie pozytywną energią! Mam tyleeeeeee nowych pomysłów na marzec... Jaki trening macie dzisiaj w planach? Dbajcie o siebie! Ps. Omg mój Burger bezglutenowy i wegański... ma ogon, widzicie to? - zapytała swoich fanów Anna Lewandowska. 

Jak widać, znana trenerka skusiła się na burgera w nieco zdrowszej wersji. 

Wy też od czasu do czasu pozwalacie sobie na drobne przyjemności? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | gwiazdy | burger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama