Reklama

Anna Lewandowska w bikini. Sznureczki oplatają wspaniałe ciało

Anna Lewandowska zniknęła na jakiś czas z mediów społecznościowych. Okazało się, że odpoczywała w tym czasie na rajskiej wyspie. Ostatnio wróciła wspomnieniami do tamtego czasu i na koniec wakacji zaprezentowała swoją wspaniałą sylwetkę w bikini podczas kąpieli w morzu. Znana trenerka zwróciła się także do swoich fanów.

Anna Lewandowska w bikini

Anna Lewandowska przez jakiś czas pozostawała mniej aktywna w mediach społecznościowych. Okazało się, że przyczyną były wakacje. Kobieta odpoczywała w gronie znajomych na Dominikanie. Popularna trenerka dodała niedawno kilka zdjęć na swój profil w serwisie Instagram, na których kąpie się w morzu. Anna Lewandowska ma na sobie wzorzyste bikini ze sznureczkami, które oplatają jej szczupłą sylwetkę. Taki element to kuszący dodatek do stroju, sprawiający, że bikini prezentuje się nietuzinkowo. Stylizację Anny Lewandowskiej zdecydowanie można nazwać hitem sezonu.

Reklama

Zobacz również: Ta czapka jest hitem lata. Zobacz, jak nosi ją Anna Lewandowska

Bachata Anny Lewandowskiej

Urlop dla żony Roberta Lewandowskiego to nie powód, by przestać być aktywną. Kobieta próbowała między innymi bachaty. Anna Lewandowska uczy się tego tańca już od jakiegoś czasu, więc będąc w jego ojczyźnie, zapewne nie mogła się oprzeć, by nie zatańczyć. Bachata oznacza po prostu “zabawę", jak tłumaczy żona Roberta Lewandowskiego. Taniec powstał w środowisku wiejskim - wymyślili go dominikańscy rolnicy. Proste ruchy, szybka muzyka sprawiają, że to doskonała forma aktywności fizycznej i stosunkowo łatwy do nauczenia się taniec latynoski. Często porównywana bywa do cza-czy.

Zobacz również: Skandal z "Lewą". Jej pracownicy przerwali milczenie. Wydało się, jak ich traktuje

Kolejne wyzwanie z Anną Lewandowską

Anna Lewandowska zdecydowanie nie jest osobą, którą lubi bezczynność. W opisie zdjęcia zwróciła się do swoich fanów i zapowiedziała nowe wyzwania. Trenerka napisała:

Jej fanki i fani odpowiedzieli z dużym entuzjazmem. Obok zachwytów nad sylwetką, płaskim i umięśnionym brzuchem oraz doskonałą kondycją, można przeczytać wiele komentarzy obserwatorów, którzy deklarują, że z niecierpliwością czekają na nowe wyzwania.

Zobacz również: Odchudzająca kawa Anny Lewandowskiej. Wystarczy dodać łyżeczkę prostej mikstury

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy