Reklama

Reklama

Anna Stelmaszczyk opublikowała zdjęcie w bikini

Anna Stelmaszczyk, która była wybranką Jakuba w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Dawna miłość rolnika pozuje do niego w towarzystwie koleżanek i prezentuje się fantastycznie. Zobaczcie sami!

Szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" była wyjątkowo emocjonująca. Nie brakowało w niej zwrotów akcji, zabawnych momentów, ani miłosnych wyznań. 

Do najsympatyczniejszych bohaterów, którzy poszukiwali miłości, bez wątpienia należał Jakub. Mężczyzna dość szybko podjął decyzję o tym, że jego wybranką jest Anna. 

Widać było, że rodzi się między nimi uczucie, jednak widocznie czegoś brakowało, bo para się rozstała. Na szczęście nie mają do siebie żalu. Anna Stelmaszczyk opublikowała nawet na swoim instagramowym profilu kilka fotografii w towarzystwie byłego ukochanego. 

Reklama

Niedawno bohaterka "rolnika" pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z wakacji, na które wybrała się w towarzystwie koleżanek. Dziewczyny pojechały nad Bałtyk. Anna Stelmaszczyk pozuje do niego w bikini. 

Widok atrakcyjnej kobiety przykuł uwagę fanów, którzy w komentarzach życzyli jej udanego wyjazdu. Jedna z wypowiedzi pod wpisem byłej ukochanej Jakuba była szczególnie interesująca. 

"Jakub pewnie ogląda zdjęcia i załamany" - napisała jedna z fanek. Była to sugestia, że rolnik może żałować rozstania z piękną bohaterką programu. 

Trzeba przyznać, że Anna Stelmaszczyk wygląda rewelacyjnie! 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | "Rolnik szuka żony" | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy