Reklama

Ariana Grande już po ślubie

Ariana Grande zaskoczyła wszystkich. Piękna piosenkarka wzięła ślub i zachowała to w tajemnicy do końca. Na uroczystości zabrakło zatem fotoreporterów, a liczba gości została mocno ograniczona. Kim jest małżonek piosenkarki?

27-letnia Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych współczesnych młodych wokalistek na świecie. Zdobyła popularność wcielając się w rolę uroczej i nieco naiwnej Cat Valentine w produkcji dla młodzieży "Victoria znaczy zwycięstwo".

 Z czerwonowłosej nastolatki na przestrzeni lat przeistoczyła się w prawdziwą seksbombę, której skala głosu i atrakcyjny wygląd robią wrażenie na fanach z całego świata. W pięknej piosenkarce kochają się kobiety oraz mężczyźni na całym świecie.

Okazuje się jednak, że jej serce jest już zajęte, a Ariana Grande niedawno... wzięła ślub. Kim jest jej wybranek? 

Reklama

Ślub Ariany Grande. Za kogo wyszła wokalistka?

Wybrankiem Ariany Grande jest Dalton Gomez, który pracuje jako agent luksusowych nieruchomości. Para nie rozdmuchiwała wieści o swoim ślubie, który wzięli w tajemnicy, ponieważ mężczyzna bardzo dba o prywatność.

Ariana Grande i jej ukochany pobrali się w poniedziałek 17 maja 2021 roku, jednak dopiero wczoraj wieczorem w mediach zawrzało na wieść o ślubie artystki.

Informację o tym, że Ariana Grande i Dalton Gomez stanęli na ślubnym kobiercu, potwierdziło m.in. "People" oraz "TMZ". Podobno na miejscu ceremonii było zaledwie 20 gości. Artystka powiedziała swojemu ukochanemu "tak" w Montecito.

Tancerz Rafała Brzozowskiego zdradza szczegóły występu na Eurowizji 2021

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski nie wystąpi w Rotterdamie?! Koronawirus w polskim zespole!

Eurowizja. Pilne wiadomości z Rotterdamu - jeden z członków polskiej delegacji na Eurowizję 2021 otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy