Reklama

Reklama

Ariana Grande ma nowy tatuaż. Jest w nim błąd

Gwiazda nie ma ostatnio zbyt wielu powodów do radości.

Mimo że kariera piosenkarki od kilku lat nabiera rozpędu, w życiu Ariany Grande trudno o spokój. 

Zła passa trwa od czasu zamachu terrorystycznego na jej koncercie w Manchesterze. Niedługo po tym piosenkarka rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Maciem Millerem i znalazła ukojenie w ramionach Pete'a Davidsona. Po kilku miesiącach związku para ogłosiła swoje zaręczyny. Ich krótką idyllę przerwała wieść o tragicznej śmierci byłego partnera Grande. Piosenkarka pogrążyła się w żałobie i zerwała zaręczyny.

Ariana Grande od tej pory skupiła się na pracy. Po premierze nowego singla "7 rings" postanowiła wytatuować sobie pamiątkę nawiązującą do tytułu piosenki. Zdjęcie japońskiego napisu na dłoni umieściła na Twitterze. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Jeden z nich zwrócił Grande uwagę, że tatuaż zawiera błąd. Oznacza japońskie grillowanie, a nie siedem pierścieni, do których nawiązuje tytuł piosenki. 

Reklama

Piosenkarka przyznała, że zdaje sobie sprawę z błędu. Okazuje się, że zrobienie tatuażu było na tyle bolesne, że gwiazda nie wytrzymałaby z bólu i pominęła niektóre symbole.

Po jakimś czasie przemyślała sprawę i poprawiła tatuaż konsultując się ze swoim nauczycielem języka japońskiego poprawiła wzór i dodała do niego kolejne symbole, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy