Reklama

Reklama

Ashley Graham pokazała, jak karmi synka piersią

Ashley Graham już jakiś czas temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Niedawno topmodelka pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem, na którym karmi synka piersią.

Ashley Graham należy do grona najbardziej charakterystycznych topmodelek świata. Wśród koleżanek z branży wyróżnia się nie tylko pełnymi kształtami i śliczną buzią, która od razu przykuwa wzrok. Znana jest również z tego, że w pełni akceptuje swoje ciało i zachęca do tego samego inne kobiety. 

32-letnia celebrytka od niedawna jest szczęśliwą mamą małego Isaaca i jak można się domyślić, spędza z dzieckiem cały swój wolny czas. 

Niedawno na swoim instagramowym profilu Ashley Graham opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym oprócz niej znalazł się również jej maleńki synek i mąż, Justin Ervin.

Reklama

"Pamiętam, jak po raz pierwszy trzymałam na rekach Izaaka i mówiłam do Justina: "Teraz jesteśmy rodziną na zawsze". Mam tyle powodów, by być wdzięczną: całą miłość i wsparcie ze strony tej niesamowitej instagramowej społeczności; niesamowitego męża i piękne dziecko, które otworzyło mi oczy na to, jak niesamowity jest ten świat". - napisała topmodelka w opisie pod fotografią, na której karmi synka piersią. 

Zdjęcie wywołało spore zainteresowanie wśród fanów Ashley Graham, którzy zachwycali się nie tylko całą jej rodziną, ale przede wszystkim tym, co napisała. Wielu z nich nie kryło swojego wzruszenia w komentarzach. 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Graham | gwiazdy | modelka xxl | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy