Reklama

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się zgrabną sylwetką

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła pokazać fanom, że jest coraz bliżej powrotu do sylwetki sprzed ciąży. Aktorka w ubiegłym roku po raz drugi została mamą, a nowe zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych, robi ogromne wrażenie!

Barbara Kurdej-Szatan to 35-letnia aktorka, która w bardzo krótkim czasie zrobiła wielką karierę po tym, jak pojawiła się w reklamie sieci "Play". 

Piękna blondynka o zniewalającym uśmiechu szybko zdobyła sympatię Polaków, a propozycje zawodowe posypały się do niej jak z rękawa. Dziś nie tylko regularnie pojawia się w produkcjach filmowych, ale próbuje również swoich sił jako prezenterka telewizyjna i wokalistka. 

Nie zapomina jednak o swoich fanach w mediach społecznościowych. Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie często dzieli się z fanami tym, co u niej słychać. 

Artystka w ubiegłym roku po raz drugi została mamą, więc zdjęcie, które niedawno wrzuciła do sieci, zaskoczyło jej fanów. 

Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan ekspresowo wróciła do formy po urodzeniu dziecka!

Reklama

"Kobiety - mamy tę MOC, to właściwie niesamowite jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy... Była Fiona, nie ma Fiony" - napisała o swojej wizualnej przemianie Barbara Kurdej-Szatan i pokazała dla porównania, jak w tym samym stroju wyglądała podczas ciąży. 

Nie wiemy, jak tego dokonała, ale musimy przyznać, że efekt jest piorunujący! 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących tematów:

Niezwykła pamiątka po Dianie trafi pod młotek! 

Michelle Obama ujawniła, jak dba o formę w pandemii! 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | ciąża | odchudzanie
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy