Reklama

Bartek Wrona. Co dziś robi najmłodszy członek grupy Just 5?

Grupa Just 5 pod koniec lat dziewięćdziesiątych była u szczytu popularności. Nastolatki w całym kraju piszczały na widok przystojnych chłopaków z zespołu. Jak na przestrzeni lat zmienił się najmłodszy i zarazem najbardziej rozchwytywany członek zespołu - Bartek Wrona?

Chociaż niektórym fanom artysty może być trudno w to uwierzyć, Bartosz Wrona w tym roku skończył 39 lat. Czas biegnie nieubłaganie i nie pozostał obojętny również wobec członka najbardziej znanego polskiego boysbandu. 

Frontman zespołu Just 5 zmienił się na przestrzeni lat i dziś niełatwo jest go rozpoznać. Wciąż jednak ma ten "błysk w oku", którym rozkochiwał w sobie polskie nastolatki przed dwoma dekadami. 

Just 5 i początki kariery w show-biznesie

Just 5 był pierwszym polskim boysbandem, który powstał w 1997 roku w wyniku wygranej jego członków w zorganizowanym w tym celu castingu. Zespół, który pod koniec lat 90. robił furorę w kraju nad Wisłą, miał wzorować się na popularnej amerykańskiej grupie Backstreet Boys. 

Reklama

Członkami grupy byli: Bartek Wrona, Grzegorz Kopala, Daniel Moszczyński, Shadi Atoun i Robert Kryla. 

Ich pierwszy album "Kolorowe sny" okazał się prawdziwym hitem. W końcu kto z nas nie zna tytułowej piosenki? Sprzedano go w nakładzie aż 108 tysięcy egzemplarzy, co jak na tamte czasy było niezłym wynikiem. 

Piosenki oraz sceniczne ruchy pięciu przystojniaków sprawiały, że trudno było oderwać od nich wzrok. Regularnie koncertowali, dając w sumie ponad 500 występów na scenie. 

Niestety wraz z upływem czasu przeminęła moda na znaną grupę, która ostatecznie rozpadła się w 2002 roku. Dwa lata wcześniej Just 5 upuścił pierwszy członek, Grzegorz Kopala. 

Kariera solowa

Koniec Just 5 nie oznaczał jednak końca kariery muzycznej przystojniaków z zespołu. Daniel Moszczyński został liderem grupy Bibobit, a Grzegorz Kopala i Bartosz Wrona postawili na kariery solowe.  

Każdy z chłopaków poszedł w swoją stronę, jednak nie wątpliwości co do tego, kto zrobił największą karierę. 

Bartosz Wrona po rozpadzie grupy osiągnął kolejny sukces, tym razem jako wokalista solowy. 

Obecnie muzyk ma 39 lat i wciąż jest związany ze środowiskiem muzycznym. 

Pomimo tego, że nie jest już tak popularny jak przed laty, nadal śpiewa i nagrywa piosenki. Trzy lata temu najmłodszy członek Just 5 pojawił się na jubileuszowym koncercie Michała Wiśniewskiego. 

Niedawno artysta nagrywał nową płytę, czym pochwalił się na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Myślicie, że znów powróci na szczyt? 

O tym, jak wygląda życie prywatne Bartka Wrony przeczytacie na kolejnej stronie >>>

Bartosz Wrona ma ustabilizowane życie prywatne. Stroni od medialnych skandali. Od 2007 roku pozostaje w związku małżeńskim z Mariolą Kuźniak-Wroną. 

Owocem ich miłości są dwie córki: 17-letnia Amelia i 13-letnia Dalia.

Niedawno były członek Just 5 pochwalił się na swoim instagramowym profilu zdjęciem, do którego zapozował ze starszą córką, a jego fani nie kryli zachwytu urodą nastolatki. 

"Genów nie oszukasz. Piękna po tatusiu", "naprawdę piękna", "laleczka" - pisali w komentarzach pod zdjęciem Bartka Wrony jego followersi. 

Wiedzieliście, że Bartek Wrona jest ojcem dwóch nastolatek? 

Czytaj również: 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Czerwona herbata odchudza?

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Madonna w prześwitującym body

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama