Reklama

Reklama

Beata Abramczyk: "Hashimoto. Droga do uzdrowienia siebie"

Beata Abramczyk opisała swoją intuicyjną drogę do uzdrowienia własnego życia. Przez wiele lat bezskutecznie walczyła z podstępną chorobą wyniszczającą jej organizm. Po drodze usłyszała wiele strasznych diagnoz, Hashimoto było tylko jedną z nich. Dowiedziała się także, że nie będzie mogła mieć dzieci, że ma raka skóry i chorobę degeneracyjną kręgosłupa.

Jej historia pokazuje, że wiara, determinacja i ogromna wola walki mogą przenosić góry... Dzisiaj jest szczęśliwą, spełnioną kobietą, matką dwóch wspaniałych synów. Jest pełna dobrej energii, bo zmieniła swoje życie i osiągnęła wewnętrzny spokój.

Jak sama mówi - napisanie książki było potrzebą jej duszy. Pragnęła podzielić się swoją wiedzą, wypróbowanymi sposobami walki z chorobą z każdym, kogo ona także dotknęła i dać mu wiarę w zwycięstwo. Jej książka jest nie tylko dla tych, którzy zmagają się z Hashimoto - to lektura dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i poprawić jakość własnego życia.

Reklama

Książka Beaty Abramczyk jest niezwykłym przewodnikiem, który w wyczerpujący sposób przybliża problem Hashimoto. Autorka przystępnie wyjaśnia mechanizmy działania choroby, podpowiada jakie warto wykonać badania, aby ją dobrze zdiagnozować, na co zwrócić uwagę, aby pomóc organizmowi w walce. Jak się odżywiać, jak zadbać o siebie i swoje otoczenie. Jest to kompendium wiedzy dla tych, którzy szukają drogi do zwalczenia tej podstępnej choroby. Lektura daje nadzieję na odzyskanie zdrowia.

W książce znajdziesz przepisy na zdrowe posiłki, które dodadzą energii i są wolne od szkodliwych składników. Kolorowe sałatki, aromatyczne zupy, bezglutenowe chleby.

"Hashimoto. Droga do uzdrowienia siebie" Edipresse Książki


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama