Reklama

Reklama

Bezpośrednia Aleksandra Żebrowska

Żona Michała Żebrowskiego nie przestaje zaskakiwać. Odkąd po raz trzeci została mamą, jej relacje z fanami weszły w bardzo bezpośrednią fazę. Jakie pytanie zadała na Instagramie?

"Rodziłyście normalnie? Ja przez gardło?"- takie pytanie pod zdjęciem zadała Żebrowska swoim fanom. Na fotografii bez skrępowania umieściła swoją porodową bliznę.

Za taką szczerość obserwatorzy konta celebrytki są wdzięczni. Bez kamuflażu, pudrowania rzeczywistości Aleksandra Żebrowska dzieli się intymnymi przeżyciami ze swojego życia. Właśnie tego oczekują osoby po drugiej stronie, które identyfikują się z tematami, które porusza Żebrowska.

Tym razem także nie zabrakło szczerych odpowiedzi i pytań. Przez niektóre przebijała się nawet niepewność. "A ja jestem przed i nie wiem, czy normalnie, czy przez gardło. Co polecacie?"- napisała jedna z fanek. Natychmiast pojawiły się podpowiedzi, porady i wskazówki. Z pewnością profil Żebrowskiej chętnie obserwują młode mamy. Dlaczego? Bo mogą cieszyć się smakami macierzyństwa, a nie dążeniem do doskonałości.

Reklama

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Agnieszka Sienkiewicz nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Aktorka". Głosuj online! 
Głosowanie trwa do 11 lutego. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: ciąża | cesarskie cięcie | Michał Żebrowski | Mama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy