Reklama

Reklama

Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyjechali na wakacje

Agnieszka i Wojtek pobrali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para zdecydowała się pozostać w małżeństwie i wygląda na to, że świetnie się ze sobą dogadują. Niedawno bohaterowie show zaskoczyli fanów zdjęciem z wakacji. Gdzie byli?

Agnieszka i Wojtek była jedną z trzech par, które pobrały się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Bardzo szybko zaczęło między nimi iskrzyć, a ich rodziny niemal od razu się polubiły. Podczas wesela małżonkowie zachowywali się tak, jakby spotykali się przez długie lata. Aż miło się na nich patrzyło!

Oboje mają temperament, co było widać na ekranie. Zaufali ekspertom, dzięki czemu udało im się zbudować szczęśliwy związek. Postanowili, że ze sobą pozostaną, a Agnieszka Szybko spakowała walizki i przeprowadziła się do swojego wybranka. 

Reklama

Widzowie byli ciekawi, co u nich słychać, więc postanowili założyć kanał na YouTube, na którym opowiadają o swoim życiu. Niedawno postanowili jeszcze bardziej zadbać o formę, o czym poinformowali widzów. 

Są aktywni w mediach społecznościowych. Na Instagramie regularnie pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Niedawno Wojtek postanowił podzielić się uroczym wpisem. Opublikował zdjęcie z wakacji w Jarosławcu, które spędził oczywiście ze swoją żoną. 

Krótko i na temat... Po prostu ważne są tylko chwile... - napisał, dziękując swojej wybrance za to, że pojawiła się w jego życiu. Fotografia jest naprawdę urocza. Widać, że pomiędzy Agnieszką i Wojtkiem narodziło się prawdziwe uczucie i oboje starają się o nie dbać. 
 
To nie pierwsze zdjęcie pary, którym zachwycają się ich fani. Niedawno ulubieńcy widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pochwalili  się nietypową sesją zdjęciową w pralni. Komplementów pod ich adresem nie brakowało.

Spójrzcie tylko! 

Czy to nie słodki widok? 

***

#POMAGAMINTERIAHubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | gwiazdy | program telewizyjny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy