Reklama

Reklama

Brad Pitt i Kate Hudson parą?

W sieci pojawia się coraz więcej plotek świadczących o tym, że Brad Pitt związał się z Kate Hudson. Sprawę skomentował brat aktorki.

Odkąd Brad Pitt i Angelina Jolie złożyli wniosek rozwodowy media na całym świecie zastanawiają się z kim tym razem zwiążą się gwiazdorzy. Od kilku tygodnia gazety zza oceanu piszą o romansie Brada Pitta i Kate Hudson. 

W ostatni czasie plotki nasiliły się, na jedne z okładek plotkarskich pism można było przeczytać, że Pitt wprowadził się już do aktorki.

Całe zamieszanie postanowił skomentować brat aktorki, Oliver Hudson. Na swoim Intagramie, tuż obok zdjęcia agazynu, napisał: "Tak, to prawda! Przechodzę przez piekło. On jest wyjątkowym bałaganiarzem, pije napoje z kartonu i nie zamyka za sobą drzwi do toalety (...). Już teraz nazywa mnie bratem, co doprawadza do szału mojego prawdziwego brata, Wyatt'a, który przestał się do mnie odzywać. Nalega, by moje dzieci nazywały go "wujkiem B." i zgubił moją najmłodszą pociechę (dzięki Bogu za alarm Amber). Moja mama z nim flirtuje! Ciągle ubiera te malutkie piżamki i chodzi w nich po domu przez cały dzień. B.P, najwyższa pora byś się wyprowadził."

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że wpis jest żartobliwy, a brat Kate Hudson ma już dosyć medialnej nagonki wokół ich rodziny.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama