Reklama

Brigitte Macron: Na przekór etykiecie

Mocna opalenizna jest jej znakiem rozpoznawczym. Długość mini Brigitte Macron zdążyła już przetestować na najdroższych fasonach sukienek. Fryzura? Stawia na naturalny look. Ta sama długość i delikatnie rozwiane włosy, przylgnęły do wizerunku pierwszej damy Francji.

Zdaniem stylistów "pierwsze damy" mają  wpływ na trendy w modzie. Ubrania i dodatki, które nosi pierwsza dama Francji są inspiracją dla kobiet na całym świecie. Fasony, które powstają na bazie jej kreacji momentalnie zostają wyprzedane. 

Macron docenia rodzime marki. Dior i Louis Vuitton to jej ulubione domy mody.

W garderobie pierwszej damy nie brakuje luksusowych dodatków. To akcenty tworzą całość, a żona prezydenta Francji wie, jak ich używać z klasą.

Granat, błękit, szarości to baza, na której Brigitte Macron buduje swoje stylizacje. Czasami zdarzają się zdecydowane kolory np. czerwień, jednak z jej użyciem należny być ostrożnym. Chęć zwrócenia uwagi może być opatrzenie zrozumiana. 

Reklama

Podobnie jak długość sukienki, czy spódnicy.

Od początku pierwsza dama  jest krytykowana za noszenie zbyt krótkich sukienek  (w dyplomacji jest to niedpouszczalne). Jednak Brigitte Macron konsekwentnie sprzeciwia się etykiecie.

Zobacz także: Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy