Reklama

Brytyjska rodzina królewska ma plan. Tak chcą pomóc Elżbiecie II!

Elżbieta II przeżyła w małżeństwie z księciem Filipem aż 74 lata, więc po jego śmierci nie jest jej łatwo się otrząsnąć. Rodzina królowej dobrze zdaje sobie z tego sprawę, dlatego stale myślą, co zrobić, aby choć trochę ją wesprzeć. Mają już nawet pewien plan!

Śmierć 99-letniego księcia Filipa zakończyła jego wieloletnie małżeństwo z brytyjską królową. Książę Edynburga i Elżbieta II przeżyli wspólnie 74 lata, a gdyby stan zdrowia mężczyzny w tym roku drastycznie się nie pogorszył, z pewnością ten czas byłby jeszcze dłuższy. 

Co prawda, niedawno odbył się pogrzeb małżonka monarchini, jednak Windsorowie już teraz mają plan, jak wesprzeć 94-latkę w trudnych chwilach. 

Jak donoszą zagraniczne media, w tym "The Mirror", Elżbieta II stara się nie prosić nikogo o pomoc, bo twierdzi, że daje sobie radę sama.

Reklama

Rodzina jednak i tak pragnie jej pomóc, więc podobno wyznaczono już podział, według którego chcą ją odwiedzać po to, aby nie czuła się samotna.

Kto wesprze Elżbietę II po śmierci księcia Filipa?

"The Mirror" twierdzi, że na liście osób, które planują odwiedzić królową Elżbietę II, aby dodać jej otuchy w trudnych chwilach, jest m.in. jej syn, książę Karol, wnuk William z małżonką, książę Andrzej i księżniczka Anna. 

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy książę Harry również zdecyduje się odwiedzić swoją babcię przed wyjazdem do USA. 

Wydaje się jednak, że pomimo napiętych stosunków w rodzinie, królowa ucieszyłaby się z wizyty wnuka. W końcu rodzina to rodzina, a ręki wyciągniętej do zgody, zazwyczaj się nie odrzuca. 

Jak myślicie, czy Harry zdecyduje się na odwiedziny u Elżbiety II?

Plotki, które mogą cię zainteresować:

Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a ma już 15 lat! 

Natalia Piguła. Kim jest polska piękność, która jedzie na konkurs Miss Universe?
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: brytyjska rodzina królewska | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy